.

.

Со попуст
ALVABABY Пакет n Игра Бебе Игра Playard Листови, 2 парчиња Органски Памук,Големи 27x39x4,Мека и Светлина,Преносни Креветчето Лист за Момчиња и Девојчиња Играч Matteress 2FTPSW16

ALVABABY Пакет n Игра Бебе Игра Playard Листови, 2 парчиња Органски Памук,Големи 27x39x4,Мека и Светлина,Преносни

DEN 414.96

Од стока
Во магацинот

Највисок квалитет : Ние го прават нашите производи само со 100% Органски памук и без штетни хемикалии, пестициди и хербициди.Тоа е мекост за допирање.Прекрасни природни дизајн : Светло сива и бела бои, кои се создава опуштена атмосфера.Safe : се Вклопува 27x39x3in игра playard лист со дебел, еластична бенд за дополнителна безбедност.Нема повеќе да се бори со bunched до листови, или листови, кои се премногу лабави или премногу тесни, со нашите еластична што создава сладок, безбедно спиење средина. 100% памучни ткаени:Ткаени е потрајни од плетење.ALVABABY користи само супер меки и дише Органски Памук поврзана да се обезбеди вашето бебе повеќето удобно чувство при спиење.Големина : 27x39x4in.Удобен Големини : се Вклопува 27x39x4in игра playard лист.Унисекс : Неутрална боја за бебе бебе момче или девојка.Тежина : 9.8 оз.Материјал : Памук+Еластична.ALVABABY користи само супер меки и дише Органски Памук поврзана да се обезбеди вашето бебе повеќето удобно чувство при спиење.Вие исто така може да го користите како вашето бебе тренд преносни игра креветчето.Совршен подарок за семејството или пријателите за девојки или момчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 311.76

Полиестер.Ултра Мека Ткаенина : Кој 100% мека micropeach спиење површината и исполнет со мека полиестер влакна,

DEN 551.76

Quilted : Blue Snail мини креветчето душек заштитник е quilted, вашето бебе ќе спијам како сон на оваа мека и пријатн

DEN 552.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 406.80

Микрофибер,полиестер.Одговара на било 26 x 38" се игра двор подлога.Ширум печати Розова и црна Мини Mouses.Нап

DEN 479.76

Што Ви е Потребно : во Потрага по начин за ефикасно заштита на вашиот малку еден пакет и се играат од случ

DEN 3599.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 2758.08

Дизајниран од страна на агол појас, на додатен е повеќе здрав, прав агол листови, прекрасен изглед, метал