.

.

Со попуст
Занатски Голф-Голф Замав Тренер - Темпо & Флексибилност Обука Сида 7cm Загрее Стап

Занатски Голф-Голф Замав Тренер - Темпо & Флексибилност Обука Сида 7cm Загрее Стап

DEN 1269.60

Од стока
Во магацинот

Одличен за замав обука, флексибилност, и развивање на темпото.Идеја како да се загрее, плус обука помош.Можете да вежбате во било кое време, чувајте го во вашата канцеларија и понекогаш се земе пауза и само да излезе и да се лулаат него.Тоа може да ви помогне да ја зголеми 3 клучни области : Сила , Создавање заостануваат,се Изгради/Зајакнување на сите мускули, претежно во грбот и долниот дел на грбот.Должина е околу 46.8 инч.Тежината е околу 1.37 lb.Тоа е добар начин да ви даде повеќе енергија и подобра контрола.Уред за мерење на Времето, Темпото, Warmup.

Детални спецификации

Додатоци на производи