.

.

Со попуст
Toydaze Прашка Foosball Брзо Прашка дух пакостник Игра со Екстра 10 Пакови & 2 Slingshots за Слободно Користење, Преносни Slingpuck Игра на Табла за Детето, Foosball Игра Slingshot Одбор, Доста?

Toydaze Прашка Foosball Брзо Прашка дух пакостник Игра со Екстра 10 Пакови & 2 Slingshots за Слободно Користење,

DEN 815.52

Од стока
Во магацинот

2 x Ластичињата. 5 x Белата Пакови.5 mm до 5мм, со кои се подобрува прашка пак одбор е физичка сила и стабилност, исто така, го прави поотпорни на свиткување и влијание-отпорни, за време на дневни брза игра.[НАШИТЕ 5 MM VS.ДРУГИТЕ 2,5 MM ДЕБЕЛИ ОДБОР ДНОТО] : На дното дебелината на нашите надгради foosball победник игра на табла е 100% зајакнат од заеднички 2. 100% подебели од обичните верзија на пазарот, да ја направат поотпорни на свиткување. 5 x Белата Пакови. [ПОВРЗЕТЕ ВОЗРАСНИ-ДЕЦА БЕЗ ЕЛЕКТРОНИКА] : Прашка дух пакостник игра е како мини верзија на воздухот хокеј, со користење на вашите прсти да се пука на дрво дискови, наместо на пакови.Како конкурентна како воздух хокеј или foosball но на мали преносни маса, што го прави овој брз умешност игра голема партии и игра со пријатели.Повтори тестови за да се утврди за да го користите 0.8 во големи димензии прашка foosball играта табла доаѓа со 5 бела s физичка сила. [ВРЕДНОСТ-ДОДАДЕНО ЕКСТРА 20 ПАКОВИ + 4 ЛАСТИЧИЊАТА ЗАМЕНА] : Ова 22.

Детални спецификации

Додатоци на производи