.

.

Со попуст
Накит Одлуки за Полнење 4 mm Стакло Семе Мониста за DIY Хривнија Одлуки за Полнење за Девојки Возрасни Занаети Азбука Писмо Монистра за Пријателство Хривнија Еластич?

Накит Одлуки за Полнење 4 mm Стакло Семе Мониста за DIY Хривнија Одлуки за Полнење за Девојки Возрасни Занаети

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

НЕВЕРОЈАТНА ГАРАНЦИЈА : Ако се чувствувате задоволни, ние ви ветувам замена или непосредна наплата.НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР : Со оние неверојатно шарени семе мониста и писмото Писмо Монистра, има неограничени изработката можности.МОНИСТРА КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : Ова семе мониста за накит одлуки комплет содржи 4000 компјутери 4mm стакло семе мониста, 270 компјутери азбука монистра, 10 компјутери срцето монистра, 33 стапки еластична жици, 14 компјутери tassel, и режа.Ве молиме да уживам во тоа !.Ние знаеме дека unorganized монистра се кошмар, складирање кутија одржите секоја боја на семе мониста издвоени за да бидете сигурни дека сите семе мониста и писмото писмо монистра организирани.Со оние неверојатно шарени семе мониста и писмото Писмо Монистра, има неограничени изработката можности.Така да овие зрнца за накит одлуки за полнење за изразат својата креативност денес!.ГОЛЕМА РАЗЛИЧНИ БОИ : Избор од 20 неверојатни бои, сигурно ќе уживаат во изработката на вашето прекрасно пријателство нараквици, ѓердани, прстени за коса, плетенки и така натаму.ХАОС-СЛОБОДЕН КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ : складирање кутија одржите секоја боја на семе мониста издвоени за да бидете сигурни дека сите семе мониста и писмото писмо монистра организирани.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76 -100 %

[Сите ВАШИ ПОТРЕБИ ВО ЕДЕН ПАКЕТ]3600clay монистра во 18 светли бои(200 парчиња по боја),120pcs Монистра во 6 стилов

DEN 470.40 -100 %

5lb.асортиман на пластични занает монистра.Избрани Форми и бои.Направен во САД.Совршен за групни активно

DEN 383.76 -100 %

Тоа е креативен подарок за пријатели.Можете да ослободете ја вашата креативност со оваа нараквица одлу