.

.

Со попуст
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, Електрични Крпа Рек Самостојна Загрева Сушење Рек Дома Мода 5-Бар Самостојна Крпа Warmers Хардверски Делови,Сребро.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Крпа Потоплите, Електрични Крпа Рек Самостојна Загрева Сушење Рек Дома

DEN 748.80

Од стока
Во магацинот

Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење. ▲ БЕЗБЕДНОСТ : Вграден-во термостат дека безбедно да се одржуваат на температура и зачувување на енергија. ▲ УПОТРЕБА ОПСЕГ : Бања, кујната, ходникот, cloakroom, гардероба итн.Држи вашиот крпи Ѕид Монтирани : Дизајнирани да се направи најмногу од се достапни соба простор.8 кг, греење цевка големина 17.4 м три-приклучок заземјување кабелот за напојување, безбедно да се користи● Убава И Издржливи : надворешниот дизајн е модерен и убава, нема рѓа, нема корозија, без оксидација, без промена на бојата, долго-траен, како нова● Заштита на Животната средина : Заштеда на енергија и без бучава, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи. ▲ ДИМЕНЗИИ И ДЕТАЛИ : Големина 580*390*1050mm, напон 110-120v,220-240v,нето тежина 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6216.00

Вртливата зглоб единица ротира 180 степени.Секоја рака се движи самостојно.Интегрирани ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛ

DEN 3359.76

[Водоотпорен Switch & Брзо Греење] : Побезбедно водоотпорен ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот е инсталир

DEN 3599.76

????БРЗО ГРЕЕЊЕ : Во 1 минута панел добива топла, а во 5 минути панел добива топла.Редовните оние треба најм

DEN 8363.04

180 степени rotatable електрични крпа управување со разни форми, да ги задржи топло, удобно и да ја брани едно

DEN 2136.00

БРЗО ГРЕЕЊЕ : Тоа е толку едноставно како pluging во стандарден електричниот штекер.Што е уште поважно, загр

DEN 1706.40

Крпа Потоплите : 7 Директно хоризонтални ,сите вертикални и хоризонтални се загрее, брзо греење, номинал

DEN 6432.00

+ Подготвени да инсталирате Лиза 22 ТОПЛА ВОДА РАДИЈАТОР Лиза 22 БЕЛО е hydronic радијатор карактеризира со с

DEN 1209.60

Модерен дизајн потоплите загрева брзо со безбедно Filatherm сува греење елемент.Суви и топли крпи, облека и

DEN 360.00

Овој панел се користи за да се поправи долниот десен поддршка и поврзување на жици во жица кутија; преду

DEN 2289.60

Јас не го препорачувам околу без надзор на децата Поради рачни мерења, ве молиме оставете 12 cm разлика [За

DEN 13992.48

◇ БРЗО ГРЕЕЊЕ : Овој ѕид монтирани загреан пешкир потоплите рек ќе безбедно, брзо и рамномерно топло гол