.

.

Со попуст
Црна Картонска Превозот Кутија Mailers 8 x 5.5 x 1.6 Инчен Брановидни Пакување Складирање Кутии 15 Pack (Внатре Големина: 7.4 x 5.3 x 1.45)

Црна Картонска Превозот Кутија Mailers 8 x 5.5 x 1.6 Инчен Брановидни Пакување Складирање Кутии 15 Pack (Внатре

DEN 447.12

Од стока
Во магацинот

Мала Картонска Кутија Надвор ГОЛЕМИНА : 8"Lx5.5"Wx 1.6 H" ; Внатрешна Големина : 7.4 x 5.3 x 1.45 Инч.Мала ТЕЖИНА MAILERS - Заштедува на трошоците за превозот.Одлична испорака кутии : направен од картонот, здрав, Лесно да се соберат.Мали Превозот Кутија,Совршен за превозот, испраќање или складирање на некои мали предмети.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете кутија големина пред купување, картонот Кутија Внатрешна Големина (достапно големина) : 7.4"должина x 5.3"ширина x 1.45" heigh.ве молиме погледнете на деталите на слика 2. Големина : 8 x 5.5 x 1.6 Инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 722.40

МултиФункционални Кутии Одлично за превозот мала, кревка предмети, kinki, DIY проекти и партија услуги.Тешк

DEN 198.96

Бројот На Елементи : 5 Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 36" L X 36" W X 1" H Пакет Тежина : 4.86 Фунти.Картонот

DEN 1007.76

Нашите розова кутии се направени од издржлив картонот, 32 ЕКТ одделение, толку мали, превозот кутии е пов

DEN 551.76

Силна брановидни mailers дизајниран да брод од Цда.Едно парче krabičkách функција на картички за да го заклучит

DEN 1007.76

TEIKIS вестникарска хартија ХАРТИЈА : 400 ЛИСТОВИ (±20 кг, 33" x 21").СОВРШЕН ЗА ЧУВАЊЕ, ДВИЖЕЊЕ вестникарска харти

DEN 1312.80

Совршено се вклопуваат за вашиот литература парче, без трошок на сопствен картон.Assembles во секунди без ле

DEN 527.76

ЕДНОСТАВЕН, ЛЕСНО ДА се СВИТКА Овие едно парче превозот mailers пати во секунда, и не лента, лепак или staples е