.

.

Со попуст
Fuyuki Бренд Сушени Shiitake Печурки 6 мл., 4-5 см Премиум Врвот Одделение Shiitake Диви Печурки Не-ГМО Природни Кошер на Вегетаријанската и Глутен Слободни Цвет Сушени Целата П?

Fuyuki Бренд Сушени Shiitake Печурки 6 мл., 4-5 см Премиум Врвот Одделение Shiitake Диви Печурки Не-ГМО Природни

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

4-5cm професионално рака избрани.Збиени да се обезбеди производот се чува свежа.Единствена meaty текстура и вкус кои ќе ја подобрат секое јадење.Додадете нашите Shiitake печурки за секоја чинија и ги уживаат сите своите здравствени придобивки.Овие печурки се внимателно спакувани за да се обезбеди долг рок на траење, додека maitaining нејзиниот вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 556.80

Стручно се подредени, оценување и чисти со рака.Еден, 1фунти пакет.Стручно се подредени, оценување и чист