.

.

Со попуст
Громот Група PLSP032WT Шеќер Пакет Носителот, Бела, Пакет на 12

Громот Група PLSP032WT Шеќер Пакет Носителот, Бела, Пакет на 12

DEN 578.88

Од стока
Во магацинот

Оваа Бела Пластика Шеќер Пакет Носител (PLSP032 WT) е доведена до вас од страна на Громот Група.Еден добар начин да се обезбедат одлична услуга на клиентите е со изработка на сигурни дека секоја табела има сите основни потреби за да ги задоволи потребите на корисниците.Водење на неколку суштински мирудии на секоја маса ќе ги задржи вашите клиенти се враќа.Овој класичен шеќер пакет носителот ќе се одржи на различни засладувачи за вашите гости на кафе и чај.Тоа е направено на здрав лесно да се чисти пластика.Оваа Бела Пластика Шеќер Пакет Носител (PLSP032 WT) е доведена до вас од страна на Громот Група.Еден добар начин да се обезбедат одлична услуга на клиентите е со изработка на сигурни дека секоја табела има сите основни потреби за да ги задоволи потребите на корисниците.Водење на неколку суштински мирудии на секоја маса ќе ги задржи вашите клиенти се враќа.Овој класичен шеќер пакет носителот ќе се одржи на различни засладувачи за вашите гости на кафе и чај.Тоа е направено на здрав лесно да се чисти пластика.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 358.80

Големина : 3.6" кол x 2.7" H Капацитет : 10 Унци.Направени со висок квалитет керамика.Оваа гламурозна керамика

DEN 945.60

Шеќер Тегла е идеален, не само за шеќер, но исто така и за зачини како чили во прав или црн пипер.Шеќер во

DEN 143.76

Капацитет за 7oz / 210ml.Материјал : Висок отпуштен керамички.(Храна безбедно).Совршен за да им Служи на Шеќер

DEN 1063.20

Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 03 cm, ве молиме understand2 Горенаведените податоци з

DEN 838.80

Направен од Порцелан.Направен во Португалија.Инспириран од Viana Љубителите на Везови.Ве молиме Имајте пр

DEN 23758.56

Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историја на вашиот кујни.Убави кадрици и

DEN 2039.76

Направена од бел коска кина акцентирани со скапоцени platinum.Машина за миење садовибезбедно.Ракаприменет

DEN 382.80

Нерѓосувачки челик шеќер садот со капак и лажица, мери 4.1 x 3.14 инчи, може да има 17.3 fl мл(520 ml вода).Шеќер сад

DEN 479.76

ВКЛУЧУВА ЛАЖИЦА И КАПАКОТ : капакот на овој опфатени шеќер сад седи безбедно на врвот на садот, а потоа л

DEN 958.80

Тркалофрлени керамика, рачно изработени во Орегон.Капак со штала finial фрлија во leadfree pewter од Крозби и Тејл

DEN 527.76

Одговараат за поголеми партии, во раните утрински часови на кафе, и секојдневна употреба.Тоа, исто така,