.

.

Со попуст
U-Топ, Круг Виткајте, Челик, 3/8

U-Топ, Круг Виткајте, Челик, 3/8

DEN 1447.20

Од стока
Во магацинот

Цена За : Секоја Внатре Ширина : 3 1/2 во Ширина (Во.) : 3 1/2 во Карактеристики : ASME B18.2.2 - ASTM A563 Одделение Нишка Должина : 1 1/4 во Пакет Количина : 80 Материјали : Челик Вклучува : (2) Ореви Тема Големина : 3/8"-16 Тип : изборен Круг Наведнуваат Предмет : U-Топ За Цевки, Големина : 3" Внатре Должина : 4 1/8 во Цевка Големина (Во.) : 3 во Заврши : Топло Натопена Поцинкуван.Кол./Тема Големина : 3/8"-16 Земја на Потекло (предмет на промена) : Повеќе. 'У-Топ, Круг Виткајте, Челик, Заврши Топла Натопена Поцинкуван, Нишка Големина 3/8 Во.-16, Нишка Должина 1-1/4 In., Внатре Должина 4-1/8 Во., Внатре Ширина 3-1/2 In., Цевка Големина (Во.) 3, Карактеристики ASME B18.2.2 - ASTM A563 Одделение А, Вклучува (2) Ореви, Пакет Количество 80'.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 816.00

A Uболт е гром во облик на U со завртка теми на двата краја.Понекогаш ореви и се стега или на рака се вклуче

DEN 208.32

Погоден за автомобилската, водоводни и други домашни и индустриски апликации.Обезбедување на latching и пр

DEN 2008.80

Uзавртки се обликувани како буквата U и се завртка тема на крајот на двете нозе.Uзавртки се користи за да

DEN 4550.40

Објект UГром.Тип Круг Се Наведнуваат.Материјал Челик.Заврши Црна Оксид.Тема Големина 3 / 8" 16 Челик UТоп

DEN 2328.00

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 1pcs x UГром.Име на производ : U Гром; Тежина : 11

DEN 545.28

Име на производ : UТоп; Пакет Содржина : 10pcs x UТоп, 20 x Хексадецимален Завртки, 20 x Подлошки.Главната Боја : С

DEN 4339.20

Ширина (Во.) : 8 3 / 4 во, Нишка Големина : 5 / 8"11, Во Должина : 11 во 1 / 8.UТоп, Долго Tangent, Челик, Заврши Цинк, Нишка Г

DEN 1956.00

Цена За : Секој 'УТоп, Круг Виткајте, Челик, Заврши Топла Натопена Поцинкуван, Нишка Големина Во 1 / 2.13, Ниш

DEN 469.68

Име на производ : UТоп; Пакет Содржина : 4pcs x UТоп, 8 x Хексадецимален Завртки, 8 x Подлошки.Главната Боја : Сре

DEN 996.00

3 / 8"" нишка кол 13 / 4"" нишка должина 327"" жица кол 3"" внатрешна кол.помеѓу нозете 41 / 8"" внатре должина.Каракте

DEN 275.76

Примена : искористени да се поправи или да се поврзете на заклучен делови на цевки, дрво, итн.Погоден за ч

DEN 175.68

Ја утоп димензии се наведени подолу.Дијаметар : 5 / 8" Внатрешен Дијаметар : 4" Должина : 4" Теми : 31 / 8" 90 1040, 90104