.

.

Со попуст
GetPower USB Полнење и Синхронизација на Кабел MFI Уверение за Apple Молња Совет Уреди - Мало Пакување - Бела

GetPower USB Полнење и Синхронизација на Кабел MFI Уверение за Apple Молња Совет Уреди - Мало Пакување - Бела

DEN 222.96

Од стока
Во магацинот

Трошоци и syncs вашиот уред безбедно и брзо.MFI е Сертифициран од Apple, кој Молња совет, за употреба со уреди како i Phone 5 C, i Phone 5 S, i Phone 5, i Pad 4, i Pad 3, i Pod Touch 5, i Pod Nano 7. Лесно да се отвори еко-пријателски хартија за пакување.Метежот-слободен директно каблирање дизајн.Околу 3 метри на кабел должина.За да Добијат Моќ Полнење преку USB Кабел со MFI Заверена Молња совет уреди (како што се i Phone 5) ви овозможува да погодно ја дополните вашиот уред безбедно и брзо или синхронизирајте ги вашите фотографии, контакт, и се повеќе преку лесно на секој работен USB-порта на компјутер или лаптоп.Супер мали, преносни и лесен, со метежот-бесплатен стан стил кабел дизајн.За да Добијат Моќ Полнење преку USB Кабел со MFI заверена Молња совет уреди е спакуван во еко-пријателски фрустрација-слободен промет на мало пакет.За да Добијат Моќ Полнење преку USB Кабел со MFI заверена Молња совет уреди е патување пријателски, и ќе ви помогне брзо да ја дополните и да го синхронизирате вашиот уред.Купите одделно е да Добијат Моќ USB Дома или USB Возило адаптер за да додадете повеќе телефонски флексибилност на вашиот полнење и синхронизација на кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 119.76

Машки да се Женски.Балансирана.Ниска Отпорност.Заштитени 3ft кабел со машки XLR приклучок на едниот крај и

DEN 215.76

2in1 Дизајн : За сите Полнење уреди.Опремени со 2 различни типови на магнетни кабелски глави содржи USB Тип В

DEN 383.76

ВО КУТИЈА : (1) 6 нога Основите Молња Кабел и Добредојде Водич.УЛТРА БРЗО ПОЛНЕЊЕ : Кога се користи со 18 W ил

DEN 1953.60

i Phone 6 плус / 6 / i Phone 6s / 6s Плус; ✅ STRENTHENED ИЗГРАДБА Nikolable најлон плетенка iphone кабелот со засилен заеднички

DEN 1509.60

Она што Ќе Добиете со i Phone Држачи за Кабли : 5 Pack i Phone, за полнење кабел во избрани Должини (3 FT,3 FT,6 FT,6 FT,10 FT)г

DEN 359.76

➤Apple Конектор за Кабел Екстра Долг : 16ft iphone држачи за кабел го прави неповолно за статистика места комун

DEN 407.76

[Супер Издржливост] : На i Phone, за полнење кабел користи висококвалитетни материјали, кои може да се обезб

DEN 527.76

【MFi Заверена Кабел】 : Секој кабел содржи единствен, проверена сериски број и овластување чип издадени о

DEN 263.76

☛Врвен Перформанси, Сигурен Connectioni Phone кабел со антиотпорни алуминиум легура конектори, висока цврстин

DEN 376.80

Вие нема да видите компатибилност известувања од нашата линија на Apple MFI заверена кабли, полначи и други

DEN 407.76

Синхронизација и Полнење Податоци испорака достигне до 480 Mbps, ефикасно да се пренесува музика, датотека

DEN 839.76

На Belkin разлика : Пионер во технологијата и иновациите за над 30 години.Се игра на музика од вашиот i Phone, бе

DEN 316.08

Линија е synch&полнење кабел, кој ви овозможува да го поврзете вашиот паметен телефон, камера или таблет со

DEN 407.76

【MFi Заверена Долго i Phone Кабел】20ft Најлон Плетенка USB Конектор за кабел содржи овластување чип издадени з

DEN 959.76

Сертификација : i Phone Молња Кабел Ro HS Сертификација на Животната средина, Apple Молња Кабел CE Безбедност на

DEN 318.96

MOBESV телефон случај компатибилен со "Huawei P20 Лајт 5.84 инчен паметен Телефон", ве молиме проверете со вашиот

DEN 647.76

Зошто изберете UNBREAKcable Appleуверение молња кабел? [Upgarded C89 Apple MFiУверение] : Користењето на Apple оригинални C89 т

DEN 273.36

Издржливи – Еден од најсилните, повеќето траен полнење кабли на пазарот, црна конектор шефовите на оваа