.

.

Со попуст
AISENS A117 – 0087 – DVI Кабел со Феритни Јадра 3 m, Поддржува Резолуција 1920 x 1200 Црна

AISENS A117 – 0087 – DVI Кабел со Феритни Јадра 3 m, Поддржува Резолуција 1920 x 1200 Црна

DEN 533.28

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.DVI да DVI Кабел со Конектор 18 + 1 Машки на двата краја.Пропусен опсег до 165 MHz.Максимална резолуција до 1600 x 1200. Зема за двете страни за да се избегне мешање на висока фреквенција.Производот е 100% тестирање.КАБЕЛ ЕДИН FERRITA DVI-D(M) НА DVI-D(M) AISENS 3 M Б.К 18+1 A117-0087 КАБЕЛ ЕДИН FERRITA DVI-D(M) НА DVI-D(M) AISENS 3 M Б.К 18+1 A117-0087.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 410.16

Високи перформанси DVID кабел се поврзува со DVI (Дигитален Видео Интерфејс) опремена компјутерска да HD сле

DEN 262.80

Обезбеди висока брзина на кристално јасна врска помеѓу вашиот дигитален DVI уреди.Поврзување на вашиот д

DEN 174.24

DVI Аналогни Видео Кабли од Кабли Да поминат ја испорача високоперформанси, highbandwidth интерфејс е потребно

DEN 259.44

Display Port да DVI кабел адаптер / конвертор се користи за да се поврзете на Display Port порта(ДП,ДП++) компатибилен л

DEN 326.16

【Она што Ќе Добиете за】Display Port да DVI Адаптер x 1, Display Port to DVI Кабел x 1; животниот век се грижи слободен попр

DEN 257.28

Dual link кабел обезбедува висока брзина на дигитален пренос до 9.9 Gbits / сек.Сигнал за слабеењето е се посилно

DEN 215.76

Поврзете го вашиот DVI опремени уред да рамни панел дисплеи, дигитални CRT дисплеи, проектори, HDTV и Видео Пр

DEN 215.76

Поврзете го вашиот DVI опремени уред да рамни панел дисплеи, дигитални CRT дисплеи, проектори, HDTV и Видео Пр