.

.

Со попуст
homozy Чаша Носителот Складирање, 8 Кабинет Куки Купот на Решетката, Кафе Носителот, Селски Првенство Полица за Мали Големи Кафе Чаши Вино, Пиво Првенство Teapot - Црна

homozy Чаша Носителот Складирање, 8 Кабинет Куки Купот на Решетката, Кафе Носителот, Селски Првенство Полица

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

- Еко-пријателски и здраво, едноставен и елегантен, лесен за чистење, одлична за секојдневна употреба и за домашна декорација.Еко-пријателски и здраво, едноставен и елегантен, лесен за чистење, одлична за секојдневна употреба и за домашна декорација. - Селски кригла полици со 4 куки безбедно задржете чаши под кабинет или контра, што е одлична идеја за мали кујнски да организатор чаши и прибор.Лесно да се соберат со вклучени завртки, хоризонтална или вертикална екранот на вашиот колектори чаши.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Muti-функција кујна куки погоден за бесење кафе чаши, прибор за готвење, јадење облека, ракавици, и тенџере/тави.Опис : - Muti-функција кујна куки погоден за бесење кафе чаши, прибор за готвење, јадење облека, ракавици, и тенџере/тави. - Лесно да се соберат со вклучени завртки, хоризонтална или вертикална екранот на вашиот колектори чаши.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Направен од висок квалитет на железо со боени 2 Едноставно ѕид монтирани вино решетката е совршен за при

DEN 1322.40

✔ Совршено место на купот ✔ Изработени од highend материјали, издржливи ✔ Чаша носителот има 6 гранки и мож

DEN 600.00

Направени на квалитетот метал, на крајот на кука има гумени ракав за да се избегне гребење.Големина : дол

DEN 3115.20

Решетката може да се сместат 6 чаши, што е погодно да се користи, зачувува домашниот простор, и канализац

DEN 959.76

【Одлично Изработка Пристоен Полици】Изберете висок квалитет борови дрва, цврсти и тешки, наместо лесни

DEN 407.76

Материјал : Направен од висок квалитет на буковата, 100% здрав и издржливи дрво, полиран непречено круг аг

DEN 215.76

Специјален дизајнdendritic врвот, може да се чува на куп мазна и стабилна.На исцедена вода ќе протокот по дол

DEN 791.76

Криви пред ѕидмонтирани рек вклучува Хардвер.Има 10 шишиња или очила; Слава & Благодат врежана.Три интегр

DEN 849.60

,Лесно да се чај или кафе во вашиот дом, На дофат.Сигурен сум дека вашиот пријател ќе биде многу изненаде

DEN 2030.64

Лесно да се мијат, благ сапун и вода; Сува темелно.Плочи капе сува, па ќе не треба да губат време да исушет

DEN 1540.80

[Природни бамбус] Висококвалитетни природни бамбус и дрвен материјал, мазна и брусслободна, која е убав

DEN 311.76

Само ги ротирате кригла организатор база за лесно достапни чаши, чаши, стакло, шишиња, чаши кафе.Обезбед