.

.

Со попуст
SATA конектори 15Pin 1 до 5 SATA 15Pin Хард Диск Напојување Splitter Кабел Кабелот за DIY PC Прекине со 15-пински SATA Моќ Проширување Линија Кабел - US

SATA конектори 15Pin 1 до 5 SATA 15Pin Хард Диск Напојување Splitter Кабел Кабелот за DIY PC Прекине со 15-пински

DEN 292.80

Од стока
Во магацинот

Испорака од 15 до 20 Ден.Пакетот Вклучува : 1x SATA 15 Pin хард диск моќ кабел.Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Пакет : Yes.Опис:Обезбедување погодно решение за додавање на повеќе SATA портови.Конектори : 1x 15pin SATA машки и 5x 15pin SATA женски.Компатибилен со 2.5"" SSD, 3.5"" HDD, CD Дискови, оптички DVD Дискови, за Bluray Дискови, за PCIe express картички, итн.Мерач : 18 AWG(компатибилност со 3.3 V, 5 V, и 12 V моќност напони помеѓу SATA дискови и напојување конекции без деградација на перформанси).Производ функција : Направи еден SATA се прошири на повеќе SATA конектори и да се поврзете повеќе хард дискови.Спецификации : Производ должина : 60cm.Жица Модел : 1007 18 AWG.Диригент материјал : Конзервирани copper Wire боја : Црна.Производ интерфејс : SATA машки / SATA женски.Забелешка:може да биде малку боја нарушување поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.Пакетот вклучува : 1x SATA 15 Pin хард диск моќ кабел.Објектот специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : SATA Cables Package : Yes Products статус : STOCKModel број : EL3355-00 B.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 330.96

Кабелот Прашања SATA кабел придружник пакет вклучува доволно SATA кабли да се изгради комплетна NAS или мемо

DEN 191.76

Интерфејс : (7+15) 22 pin SATA машки, (7 +15) 22 pin SATA Женски.Се поврзува било Serial ATA се вози со стандардите за внатрешн

DEN 1944.00

CN, Боја : 0.5 М Мини САС 36 P SFF8087 до 4 SFF8482 конектори со 15пински SATA моќ конектор.SFF8482 страна има 15pin моќ конекто

DEN 718.80

❄ Оваа експанзија / продолжување адаптер кабел, работи одлично за додавање SATA дискови ❄ Се проширува о

DEN 160.56

Име на производ : SATA 15 Pin Машки 2 Женски Splitter Моќ Кабел.Жица должина е околу 20cm.Користи стандардни 18 AWG жица

DEN 847.20

Име на производ : LP4 на Двоен SATA Power Кабел Адаптер.Пакет Содржина : 1 x LP4 на Двоен SATA Power Кабел Адаптер.Се кор

DEN 311.76

⚡Мини САС 36 (SFF8087) Машки се Поврзете на Контролорот, 4x SATA се Поврзете на backplane ⚡Мини САС 36 (SFF8087) се поврзет

DEN 453.12

Поддржува М 2 модули во формат 2280, 2260, 2242 и 2230 со клучните Б или копче Б+M врз основа на SATA или PCIe.Hyper Комплет

DEN 520.80

Кабел должина : 3 PCS.Пакет : Yes.Број на модел : 15N 15n273sa.Тип : Дада Трансфер На Кабел.Производи статус : Акции.е

DEN 696.00

msoбидиfontfamily : 'Times New Roman'.">GPU extender столб картичка има 6pin интерфејс, лесно можете да се поврзете и 6pin интерфе

DEN 155.76

0 HDD / SSD до компјутер преку ВидотC порта за да се олесни тестирање и трансфер на податоци ⚡ : Ако не се љубо

DEN 167.76

Фан splitter кабел користи висока густина црна ракав, кој е издржлив и лесен за употреба.Сите конектори се ц

DEN 239.76

Serial ATA сигнал кабел.Поврзете го вашиот highspeed Serial ATA уред со Сериски АТА контролер.Поддршка за пренос на по

DEN 456.00

* Plug and play, и нема драјвери потребни Интерфејс Б : L4 P & 7 Pin Применливи за CD DVD / Bluray дискови и одлична за тенок

DEN 335.76

100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Создадете надворешна

DEN 871.20

Додадете екстра SATA штекер на вашиот Напојување.На SATA power splitter кабел има SATA машки моќ конектор кој се повр

DEN 263.76

#10 Gtek# Внатрешен SATA 15Пински Машки да Машки Моќ Проширување Кабел, 0.5 м #10 Gtek# 6 G Внатрешни Мини САС SFF8087 да SF

DEN 1785.60

Бренд Име : IO Сртот.Модел : SYCAB40019 SATA внатрешни 'L' да e SATA надворешни 'јас' кабел за податоци.Кабел должина : 1

DEN 205.92

✪15 pin SATA 4 x 3 pin / 4 Pin 12 V PC случај фан splitter Y адаптер кабел : Направи на компјутер матична плоча CPU вентилато

DEN 215.76

6 pin PCIe до 15 PIN SATA женски машки кабел обезбедува удобен решение за ниска моќност видео графички картички к

DEN 215.52

✪ Добие две IDE напојување конектори:За постар КОМПЈУТЕР напојување дека не треба LP4 моќност конектори,

DEN 230.16

Направени од висококвалитетни материјали кој е издржлив за да го користите.Овој производ е добра спров

DEN 1778.40

Оваа САС кабел може да се користи за да се поврзете на внатрешни уреди, e.г.хард диск со SATA 7pin конектор за

DEN 167.76

Еден plug крајот на оваа sata кабел користи 180 степени директно преку конектор, додека други plug end карактерис