.

.

Со попуст
Allen Bradley 800T-Xd1v - Пакување од 3 - Серија D Контакт Блок Pb 800T-Xd1v - Пакување од 3 - Серија D

Allen Bradley 800T-Xd1v - Пакување од 3 - Серија D Контакт Блок Pb 800T-Xd1v - Пакување од 3 - Серија D

DEN 736.80

Од стока
Во магацинот

Тежина : 1.00 lb.Производ Димензии : 8.00 x x 8.00 6.00 инчи.Состојба : Користено - Добро.Allen Bradley 800 T-Xd1v Серија Д - Пакување Од 3 -30мм Push Копчето Контакт Блок Pentuffac/Dc : 180 Va/28 Vacontact Конфигурација : 1 N. O.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1334.40

Претходно изолирани услуга влезот компресија ракави за брза и лесна инсталација со стандардни алатки.З

DEN 2838.00

Поликарбонат.Шарки завртка капак база со 1032 месинг влошки.Боја : светло сиво.Температура °f (континуиран

DEN 1468.80

Тој е направен од висок бакар содржина тешко подготвени род.Се користи за поврзување во една или две про

DEN 263.52

【Универзална компатибилност】На конектор за приклучување плетенка и цврста жица и жици од различни го�

DEN 423.84

【Висока Ефикасност】паралелни алатка е едноставна и практична, која може да помогне за подобрување на �

DEN 291.36

Услуга Пост Конектори за Бакар Проводници 2 Жица Услуга Пост Конектори.Се користи за да Теренот Две Жиц�

DEN 2212.80

Произведени од високо спроводливост бакар цевки.Serrations укажуваат соодветна crimp локации.Едб галвански да

DEN 158.16

Може да се користи за домашно кино, говорникот жица, стерео жици, автомобил, брод жици проекти, домашни ж�

DEN 6992.64

Сите алуминиум pin терминал наменета за престанок на двете алуминиум и бакар проводници.Солидна, pinот е н�

DEN 6644.16

Тој е направен од висок бакар содржина тешко подготвени род.Се користи за поврзување во една или две про

DEN 1941.12

Индустриски Електрични Материјали.Производителот : Schneider Electric.Земја на производство : Мексико.НеОсветл�