.

.

Со попуст
LEFUYAN Првенство Сушење Рек Кригла Носители, Пиење Чаша и Спортски Шише Drainer Стојат Кригла Дрво за Дома Кујната Countertop Украси,

LEFUYAN Првенство Сушење Рек Кригла Носители, Пиење Чаша и Спортски Шише Drainer Стојат Кригла Дрво за Дома

DEN 528.48

Од стока
Во магацинот

⇝ Изработени од high-end материјал, издржлив да ја користите.Силна стабилност!. ⇝ Чаша носителот има 6 гранки и можат да се сместат 6 чаши во исто време. ⇝ Дрвена рачка дизајн, удобно, а тоа е врзано со гумени прстен за да се спречи рачка од лизгање. ⇝ 90 степени криви за поддршка на купот на дното наопаку не е лесно да падне. ⇝ Плоштадот база дизајн е стабилна и не тресете лесно. 1.Направени од високо-крај материјал, издржлив да ја користите. 2.Чаша носителот има 6 гранки и можат да се сместат 6 чаши во исто време. 3.Дрвена рачка дизајн, удобно, а тоа е врзано со гумени прстен за да се спречи рачка од лизгање. 4.90 степен криви за поддршка на купот на дното наопаку не е лесно да падне. 5.На плоштадот база дизајн е стабилна и не тресете лесно.1 x Првенство Сушење Решетката.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Специјален дизајнdendritic врвот, може да се чува на куп мазна и стабилна.На исцедена вода ќе протокот по дол

DEN 215.76

Направен од висок квалитет на железо со боени 2 Едноставно ѕид монтирани вино решетката е совршен за при

DEN 311.76

Само ги ротирате кригла организатор база за лесно достапни чаши, чаши, стакло, шишиња, чаши кафе.Обезбед

DEN 3115.20

Решетката може да се сместат 6 чаши, што е погодно да се користи, зачувува домашниот простор, и канализац

DEN 1540.80

[Природни бамбус] Висококвалитетни природни бамбус и дрвен материјал, мазна и брусслободна, која е убав

DEN 1322.40

✔ Совршено место на купот ✔ Изработени од highend материјали, издржливи ✔ Чаша носителот има 6 гранки и мож

DEN 600.00

Направени на квалитетот метал, на крајот на кука има гумени ракав за да се избегне гребење.Големина : дол

DEN 2030.64

Лесно да се мијат, благ сапун и вода; Сува темелно.Плочи капе сува, па ќе не треба да губат време да исушет

DEN 407.76

Екопријателски и здраво, едноставен и елегантен, лесен за чистење, одлична за секојдневна употреба и за

DEN 849.60

,Лесно да се чај или кафе во вашиот дом, На дофат.Сигурен сум дека вашиот пријател ќе биде многу изненаде

DEN 791.76

Криви пред ѕидмонтирани рек вклучува Хардвер.Има 10 шишиња или очила; Слава & Благодат врежана.Три интегр

DEN 959.76

【Одлично Изработка Пристоен Полици】Изберете висок квалитет борови дрва, цврсти и тешки, наместо лесни

DEN 407.76

Материјал : Направен од висок квалитет на буковата, 100% здрав и издржливи дрво, полиран непречено круг аг