.

.

Со попуст
Kenmore C Febreze Вакуум Кеси, 3 Pack, 21R51

Kenmore C Febreze Вакуум Кеси, 3 Pack, 21R51

DEN 203.76

Од стока
Во магацинот

Febreze и поврзаните трговски марки се во сопственост На Procter & Gamble Company, Синсинати, Охајо, и се користи под лиценца од BISSELL Homecare, Inc.Рутински промена на вашата вакуум торба запира прашина и остатоци од велосипедизам назад на вакуум и во вашиот дом!.Тоа е причината зошто ние го имаме комплетна колекција на иновативни производи на располагање—од vacuums да тепих длабоко чистење, чистење решенија ние сме формулиран за себе специјално за вистински мензи сите ние да се направи pet отстранување на влакна производи.Чистење на филтрите после секои неколку вакуум користи и да го замени на секои 6-8 месеци, или почесто ако имате голем број на домашни миленичиња коса или мензи во вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1142.40 -100 %

Тип : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : Bags Model Број : PANTNERBrand Име : POZEUse : за Тип : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : B

DEN 1332.00 -100 %

Прашина торба големина е за 52.42.5 cm,и филтер големина е за 10.1*15.9 cm.Тип : правосмукалка делови.Вакуум дел ти�

DEN 628.32 -100 %

1 Повеќе перформанси, подобра филтрација 2 Високи перформанси мултиодделение посебни Мини филтрација...

DEN 935.76 -100 %

Компатибилен со Класичен Ц1, Заврши C2 и Заврши C3 правосмукалки 3 7 четвртиот прашина капацитет.Сина јака �

DEN 1876.80 -100 %

5 x правосмукалка кеси, руно, 5 слоеви Еколошки degradable задржување на плоча.За ублажување на околина и да пр�

DEN 1210.56 -100 %

Евра Чисти UZ932, UZ934, Канистер Хартија за правосмукалки 99.7% МикроФилтрација Хартиени Кеси.Одговара на Мод�

DEN 1996.80 -100 %

Име : Правосмукалка хартиена кеса.За Кеси : за Еднократна употреба Кеси, обично y замена.Применливи модел

DEN 1032.00 -100 %

Дел No # 428191 Се Вклопува Во Модели # Вклопува Hoover Vac.Заменете Hoover Дел Не # 4010064 S.Направени се од квалитетен м�

DEN 1593.60 -100 %

За Почиста Прашина Торба : и Electrolux семејство (Electrolux, Волта, Торнадо и AEGElectrolux) на сите вакуум.Hepa филтер : за

DEN 1701.60 -100 %

Испразнете го резервоарот за вода брзо и ефикасно, без ослободување на штетни прашина на environment3.Answer : _____

DEN 1764.00 -100 %

Одговара : Kenmore Исправени, Канистер, Panasonic У2, Miele Z, Sanyo СТП1 правосмукалки 3 Kenmore 50688 У Им Алергија Вакуум Кес

DEN 606.96 -100 %

Високаперформанси на хартија за правосмукалки : патентиран хигиенски затворање, повеќе волумен благод�

DEN 365.52 -100 %

2 Ply, Микро Филтер специјално Дизајниран за Комерцијална Употреба.Одговара : NSS М1 "Свиња" Преносни Правос�

DEN 420.48 -100 %

Вакуум прашина торба.Стандард на дизајн 5 до 6 литри капацитет 3 по пакет.Вистински Vacmaster Дел.Опис на прои�

DEN 359.76 -100 %

Вредност Пакет : 20 компјутери прашина кеси за oreck вакуум и 2 моторни филтри, направени од премиум ткаенин�

DEN 477.60 -100 %

10 x правосмукалка кеси 5 слој руно Задржување плоча е еколошки degradable За олеснување на животната средина �

DEN 311.76 -100 %

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

DEN 2181.60 -100 %

Ја елиминира потребата за висока цена за еднократна употреба хартиени кеси.Вклучува изграден во патент

DEN 1665.60 -100 %

Ние ќе направи максимални напори за да можете 5ѕвезда услуга.До 99.90% филтрација ниво, се однесува суперио