.

.

Со попуст
Smart Watch, Bluetooth Smartwatch за Андроид Телефони,Ip67 Водоотпорен Фитнес Види со Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Следење на Активност Тракер со Pedometer Компатибилен за Sam

Smart Watch, Bluetooth Smartwatch за Андроид Телефони,Ip67 Водоотпорен Фитнес Види со Крвен Притисок и отчукувањата

DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Smart watch за i Phone и Samsung Телефони - Компатибилен со повеќето i OS 8.Ве молиме бидете сигурни Известувања за Ador Health Апликација е отворена : вклучување на Bluetooth→Отвори Ador Health →Уред→Известувања Потсетник→Одберете Сите Фитнес часовници карактеристики : Ⓐотчукувањата на Срцето Следи : Следење и прашува срцето во реално време, да ги разбере вашата физичка состојба ⒷКрвен Притисок Монитор : мерење на крвниот притисок и крвните кислород, да ви помогне да знаете тело промена ⒸСпиење Следи : Откривање и следење спиење, ви обезбеди со длабок сон,светлина спиење и да се разбуди на време. ⒹPedometer : Автоматски ги пратите сите-ден активност : чекори, калории толпата итн ⒺПовеќе Спортски Начини : Разни спортски следење, како што се одење, трчање, кошарка, велосипедизам и др. ⒼIP67 Водоотпорен : Можете да го носат smart watch додека миење на рацете, плива и капење (Не за нуркање или топол туш) ⒽПовеќе Практични Функции : ги Поддржува Жените Здравствена Заштита, Дишење Trainning, Sedentary потсетување, Аларм Часовниците, Далечински Камера Smart Watch Спецификации : ✮Компатибилност : Bluetooth 4.0 & над ✮големина на Екран : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 427.20

Долго траење на батеријата,за 5 дена се искористи времето и 15 дена за време на мирување.0 или погоре,Андро

DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

DEN 887.76

Спецификации.Пакет се Вклучени 1 x Види 1 x Прирачник за Корисникот.Висок квалитет на увезени ЕЛ осветлув

DEN 1999.20

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 565.44

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

DEN 5519.76

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

DEN 863.76

Вниманието 1.Моден дизајн зглоб види, да се спарите со било облека и оди одлично со секоја прилика!.Кога т

DEN 2856.00

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 424.80

Боја : Gold Health Податоци во текот на целиот ден activities Cardiac фреквенција следење во реално time Stay поврзан со ва

DEN 405.60

4 : Слободна комуникација, слободно движење, независни картичка вметнување, исто како и мобилен телефон,

DEN 239.76

0 (погоре), IOS8.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Компатибилни системи : Андроид

DEN 242.40

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 493.44

добар избор како подарок за роденден, свадба, Божиќ ден или други прилики.Мекоста е умерен, ова watchband е мн

DEN 959.76

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез

DEN 1707.84

Срце Го Оценувате Монитор Крвен Притисок Монитор Спиење Монитор СОС за помош Гледање на движење песн

DEN 1920.48

4 и погоре) [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,ва

DEN 1295.76

Тој се грижи за вашето здравје и ви помага да живее здрав живот.0 полнење метод : Магнетни Полнење Кабел в