.

.

Со попуст
Ратан Топката String Светлина 2.2 m 20LED String Светлина Мини String Светла £Декоративни Светилки ,за Водоотпорен Функција, Еколошки Led String Светла£ Отворено Партија Декорација(

Ратан Топката String Светлина 2.2 m 20LED String Светлина Мини String Светла £Декоративни Светилки ,за Водоотпорен

DEN 1377.60

Од стока
Во магацинот

2 во Низа Светлина Должина : Околу.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : String Светлина Материјал : Пластични+Ратан Светла Боја : Бела Светлина, Топло Бела(Изборен) Ратан Топка Со Дијаметар : Прибл. 20 ратан топки направени од природни лозата на растенијата, не-токсични, без зрачење, шок отпорни, се рамномерно распоредени на јаже.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
String Light
Material:
Plastic+Rattan
Light Color:
White Light, Warm White(Optional)
Rattan Ball Diameter:
Approx.3cm/1.2in
String Light Length:
Approx.2.2m/7.2ft
LED Spacing:
6 inches
Weight:
Approx.75g/2.6oz
Power:
0.06W/LED,1.2W/String Light
Battery:
3 x AA battery(Not included)
Expected Working Hours:
48 hours
Waterproof Grade:
IP44 (String Light); IP20 (Battery Box)
LED Service Life:
20000 hours
Package List:
1 x String Light :
Додатоци на производи
DEN 1199.76

КАВГАБЕСПЛАТНО ПОСТАВУВАЊЕ : Инсталирате на вашиот Божиќ светла оваа сезона во половина на традиционал

DEN 479.76

ИЗГРАДБА НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ СВЕТИЛКАНОСИТЕЛ : Надградба на заклучување структура на светилканосител и кру

DEN 335.04

Старомодните C9 Божиќ Светла со Завртка Во Светилки.УЛ Наведени За Затворен & Отворено Употреба.Multicolor Св

DEN 479.76

✦ БЕЗБЕДНО УЛ НАВЕДЕНИ 29 V ПРИКЛУЧОК : УЛ заверена низок напон конвертор, светла и заштеда на енергија, б

DEN 1204.80

Le temps de travail dépend généralement des услови météorologiques et du temps де полнење.Apparence exquise:2600 LED моменти, ле турција пот lumineux

DEN 503.76

;Низа, светлината не може да биде продолжен или поврзани со други string светла 2 / 4 / 6 LED Бакарна Жица String Св

DEN 592.80

*LED СВЕТЛО STRING : Овој исклучителен ноќта на Вештерките осветлување е составен од повеќе Led диоди.На Кинес

DEN 287.76

[Далечински Управувач со Мерењето Функција] : со Користење на далечинскиот управувач слободно да ја при

DEN 383.76

Овие водоотпорен LED светла се силни трајни тешко пластика, трошоците на енергија, Екопријателски, и едно

DEN 707.76

Имаме докажано нашите производи, и помине сигурност за вас.На Божиќ Светла Фабрика, почнавме како профе

DEN 1752.00

[ВОДООТПОРЕН И НАДГРАДИ БАТЕРИЈАТА]Водоотпорен IP66 дизајн, не треба да се грижите за дожд, снег, влагата,

DEN 1044.00

Водоотпорен Отворено светла ноќ на вештерките Партија украси Куќа оркестарот Патио светла Патио оркес

DEN 590.16

Сончевиот dragonfly string светлина е IP44 водоотпорен string светлина, која може да се прилагодат за сите видови на

DEN 359.76

Само висат до тоа, повлечи го тоа, и да го вклучите!Притиснете го копчето за контрола копче за да го избер

DEN 7934.64

☻Извор на светлина : ЛЕР.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе

DEN 957.60

Материјал : Снегулка светла фенер школка е пластика, Инкрустирани со Лента, светлата во средината, со ви

DEN 695.76

8 ft Доведе Жица + 2 【ДЕКОРАЦИЈА】 Blue Fire Метеор Туш Дожд Светла се искористат за да ги красат дрвја по улици

DEN 335.76

Боја : топло бела, ладно бела, виолетова.Да ги користите овие виолетова метеор туш светла за декорација н

DEN 431.76

Ве молам само да се задржи режимот на контролор на првиот сет кога жици се поврзани, така што можете да г

DEN 1977.60

100 Брилијантен LED светла 100 СуперСветли LED светилки на 33ft висок квалитет бакарна жица, со постојан 360 степ

DEN 455.76

ИМАЈТЕ на ум : Постои ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче на задната страна на соларен панел, ве молиме вкл

DEN 2351.76

【2 Пакет Цврсти Столбови】 светлата пол е направен од премиум челик, која е стабилна и ' рѓаотпорни.Таа е

DEN 1343.76

Водоотпорна и капкадоказ Lumiled светлина низа, може да се види на видео на нашите водоотпорен и капкадоказ

DEN 479.76

【Најновите секоја 30 LED】Секоја од 20pack самовила светла е направен од 5ft сребрена жица со 30pcs ултра сјајна l

DEN 1627.20

Подобрена гума направи жица мозок е способен за повисока температура и жестока затегнување и тоа е прич

DEN 383.76

Соларен Погон Светла : Напојуван со соларна, обвинет во целосна и директна сончева светлина за 812 часа, а