.

.

Со попуст
JRLGD Шприц Лабораторија Филтер Не Стерилни ЈСВ Хидрофилна Филтрација 0.22 um Големината на Порите, 25мм Дијаметар Мембрана Пакет од 10

JRLGD Шприц Лабораторија Филтер Не Стерилни ЈСВ Хидрофилна Филтрација 0.22 um Големината на Порите, 25мм Дијаметар

DEN 1509.60

Од стока
Во магацинот

Висок растворувач за обновување стапка и мал остаток на вредност.Многу висок микробиолошка филтрирање капацитет.Ниска протеини адсорпција, ниска раскинување.Висок обработка.Четири спецификации.JRLGD,Шприц Филтри(ЈСВ),Не Стерилни Пакет од 10 Информации : Производ : Шприц Филтри Статус : 100% Нов Спецификација : 0.22 µm 13mm;0.45 µm 13mm;0.22 µm 25mm;0.45 µm 25мм Висока растворувач за обновување стапка и мал остаток на вредност Висока преработка Многу висока микробиолошка филтрирање капацитет Ниска протеини адсорпција, ниска раскинување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4099.68

Различни мембрана видови за да се исполнат повеќе филтрација потреби.Ниска содржина на extractable соединен

DEN 458.40

Најлон Капсула Филтри 0.22 um филтрација големината на порите 65mm x 46mm полипропилен изградените домови...

DEN 2823.12

Нашите капа карактеристики удобна рачка за транспорт и голем отвор за било страна големина.Примерокот

DEN 215.76

Континуирана Употреба.Квалитетот Полипропилен / ПП филтер за Лабораторија.Се користи со 50mm Филтер Мемб

DEN 359.76

Има одлични хемиска отпорност.Висока температура отпор, силна киселина и силна алкално отпор.Двете хид

DEN 494.40

0.45 µm; произведени од пигментслободен поликарбонат.Стандард влезот (женски луер заклучување) и штекер (м

DEN 347.76

Тие не бараат мембрана замена и филтер за чистење, елиминирање на сложени и долготрајни подготовки.На pol

DEN 790.80

МИКС ЦЕЛУЛОЗА ЕСТЕР ШПРИЦ ФИЛТРИ : Богородица PP домување со MCE (Мешани Целулоза Естер,) мембрана, со Дијам

DEN 7193.28

13mm; на 0,2 µm.PVDF мембрана.Пигментслободен полипропилен.Факултативна стерилни, медицинскиодделение блист

DEN 271.20

Филтер Воден и Органски HPLC Примерок Филтрација.Побрзо HPLC Филтрација Време.Висока Продуктивност.Ниска Ex

DEN 273.36

Филтер Воден и Органски HPLC Примерок Филтрација.Побрзо HPLC Филтрација Време.Висока Продуктивност.Ниска Ex

DEN 12731.76

GE Healthcare LS Шприц Филтер, ГД / XP, ≤25m L, 25мм Кол, 0.45 µm Големината на Порите, 20.8 x 30мм, PVDF, 4.6cm2 Област, Женски Луер

DEN 335.76

Точни големината на порите рејтинг – Acrodisc PSF шприц филтри се повеќе retentive.Супериорен HPLC колоната заштит

DEN 2634.48

Филтер дијаметар : 13 MM.Филтер материјал : hydrophobic PTFE.Филтер за големината на порите : 45µm.EZFlow 13mm, 25мм, и 33mm пр

DEN 1400.40

Задржување на Ефикасност : на 0,2 µm —LRV > 7 за Brevundimonas diminuta, 0.45 µm —LRV > 7 за Serratia marcescens.Wettability : Hydrophobic.Ефективн

DEN 4943.76

Најлон 0.20 µm 30мм.Пакување од 100 Филтрација на примероци пред да доза може да ја подобри резултати на ваша

DEN 1199.76

Шприц Филтри.ЈСВ 0.45 µm.HPLC.За еднократна употреба.Шприц Филтер Параметри : Филтер со Дијаметар од 13 мм; Мем

DEN 3902.16

GE Healthcare LS Шприц Филтер, Puradisc FP, ≤100m L, 30мм Кол, на 0,2 µm Големината на Порите, 26 x 34mm, Црвена, Целулоза Ацетат,

DEN 2614.80

PVDF СО GF ПРЕДФИЛТРИ : Hydrophobic Polyvinylidene флуорид (PVDF) мембрана Шприц Филтер 0.45 µm големината на порите со Стакл

DEN 514.80

Филтер Мембрана : Длабочина Полипропилен.Клипот содржи филтрација на слузницата на едниот и на preattached з

DEN 83.76

Има одлични хемиска отпорност.Висока температура отпор, силна киселина и силна алкално отпор.Двете хид

DEN 670.80

Спецификација : [ПАКУВАЊЕ ОД 20] Шприц филтри со Хидрофилна PTFE мембрана,[Индивидуално Спакувани].Дијамет