.

.

Со попуст
uxcell 5 компјутери Кујна Лабораторија 50мл Пластични Мерење на Купот на Југ се Прелива Spout Сад

uxcell 5 компјутери Кујна Лабораторија 50мл Пластични Мерење на Купот на Југ се Прелива Spout Сад

DEN 1372.80

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Мерење На Првенство;Материјал : Пластика.Боја : Clear;Капацитет : 50мл.Големина : 5 x 6cm(D*H).Нето Тежина : 41g.Пакет Содржина : 5 компјутери x Мерење Првенство.Јасно пластика дипломирал мерење на купот, 50мл капацитет.Лесно читање на ознаките, широко се користи во кујната и лабораторија.Погоден за мерење на брашно, шеќер, оцет, сос, состојки и друга течност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2222.40

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PP.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Beaker.Главната Боја : Clear; Капаци

DEN 311.76

Точни скала за полесно да се измери прецизно и да се направи вашиот експеримент резултати повеќе точни.

DEN 1108.32

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со овој оглас.Направен во сад.Про

DEN 14729.52

Килограм скала со излее 1000m L капацитет.Се продава во секоја од нив.Земја на потекло : сад.Голема големина

DEN 191.76

За безбедно ракување на beakers и други лабораториски / училницата садови од 50 до 2000 Ml капацитети или за опа

DEN 263.76

【Спецификации】Капацитет : 3000ml; Материјал : Полипропилен(PP); Боја : Транспарентна 【Материјал】 Изработе

DEN 239.76

Дебел ѕид помага да се елиминира нарушување.За чување на дестилирана вода или различни reagent решенија.Со

DEN 342.96

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PP.Net Тежина : 130g; Пакет Содржина : 5pcs x Beaker.Главната Боја : Clear; Капа

DEN 1233.60

Име На Производ : Мерење На Првенство;Материјал : Пластика.Боја : Clear;Капацитет : 1000m L.Големина : 12.5 14.5 x cm(D*H)

DEN 647.76

24pcs на 1.7 оз(50мл) стакло beakers спакувани во кутија.Направени од 3.3 Borosilicate стакло материјал.Ниска Форма со пе

DEN 844.80

ГОЛЕМИНА 100m L високи форма beaker со spout, една скала.Пакет од 6 ВИСОК КВАЛИТЕТ Направени од високо borosilicate ста

DEN 129.84

Ајакс научни tripour beaker.Triзаробиме полипропилен dripless фрлаат beakers.Непроменета со повеќето киселини, бази и

DEN 1740.00

Произведени од страна на : Dynalon.Направени во велика британија.Тип на производ е beaker.На Тип на производ е к

DEN 1862.40

Шише beakers се одлични за користење со биолошки и патолошки примероци.Тие се дизајнирани со мало рамо за л

DEN 1451.04

Економски beakers од Лабораторија за Безбедност на Снабдување се спротивстави на многу киселини, органски

DEN 3336.00

Тој е направен од Висок borosilicate стакло, па таа може да издржи околу 560°C вратот големина може да се прилаго