.

.

Со попуст
WOIWO 1 BUC Мини Метал Make-up Огледало Двојно Виткање Огледало Мал Круг Огледало DIY Огледало Копче Pendant Тока (Овална)

WOIWO 1 BUC Мини Метал Make-up Огледало Двојно Виткање Огледало Мал Круг Огледало DIY Огледало Копче Pendant

DEN 358.08

Од стока
Во магацинот

Нежен допир, едноставен и модерен.Усвојува задебелена рамен high-definition плови стакло леќа, кои можат ефикасно да се спречи вода магла кондензација, јасно како на сликата без дисторзија и нарушување, и многу се врати на вистинската убавина.со метален клуч синџир дизајн, лесно да се носат.компактен, нежна и убава, виткање дизајн, лесно да се носат.Мини мода и едноставна, мека и не се штетни за очите, блиску до сонцето, се врати на вистински тонот на кожата и шминка боја.Материјал : метал + glass Weight : 25 g Product спецификации : круг, квадрат, овална, срце-shaped Warm прашува : оваа продавница стока во вид на снимање, но поради различни екранот, лични поинакво разбирање на боја разлика, неизбежна постоењето на боја разлика, не му припаѓа на квалитетот проблем, но ве молиме да земете во вид како стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Џеб Огледало Материјал : полиестер стакло.Ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да го користит

DEN 407.76

❥Рамката е направена од еколошкипријателски супериорен ABS пластика, без мирис, лесна.33 во)Изборен Боја :

DEN 1485.60

Ако имате било какви прашања,ве молиме кажете му на продавачот ★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : едноставен, без г�

DEN 842.40

Led огледало е идеален подарок за семејството и пријателите, погоден за шминка, бричење, носење на контак�

DEN 2231.76

Dual Страна Огледало со Undistorted 7 X Зголемена Огледало 1x ре секогаш се фокусирани на професионални светлина.

DEN 407.76

Основна алатка за убавина, тетоважа, итн.Спецификации : Материјал : ABS + Glass Color : White Magnification : 10x Дијаметар : 8

DEN 2383.20

Целосно прилагодливи за позиција за да се обезбеди најдобри можни одраз во сите осветлување conditionsspecificat

DEN 671.76

Спецификација На лепенка ремени, исто така, е еластичен што може да ги собере сите видови на автомобили

DEN 767.76

Можете да ги користите врвот led огледало за шминка и дното акрилик складирање може да се користи за чува�

DEN 331.68

*360° на ротација мултизаеднички дизајн,Огледало може да се претвори во било кој агол ќе likeso дека може да

DEN 2023.20

♥Hd Огледало, се Доволно Големи за да Бидат Јасни, и Огледалото Не е Деформирано.Име на производ : Шминка M

DEN 143.76

Мерки за 2.5" x 2.5" .3 x"^Здрав Квалитет Правоаголник^Живописни Слика^Направени во САД^Две Огледала внатре во

DEN 1454.40

Рачни, една рака зафат, лесен за употреба.Заштита на животната средина ABS пластика рамка, топодделение с�

DEN 143.52

Одликувајќи се со нахален Каже Што?Порака, овој компактен огледало е забавен и прекрасен.Карактеристик�

DEN 143.76

Мерки за 2.5" x 2.5" .3 x"^Здрав Квалитет Правоаголник^Живописни Слика^Направени во САД^Две Огледала внатре во

DEN 1180.80

1.Издржливи и компактен; 2.Двојно огледало, лесно да се носат.Без разлика дали тоа е автомобил или стави р�

DEN 2239.20

ви благодариме за разбирањето!Време на испорака 10 35 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете

DEN 215.76

Преносни за патување, можете да го користите насекаде кога ви треба.За Дневна шминка користите.Ретро ви�

DEN 191.76

Материјал : Метал + Стакло.Ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да го користите.Големина : за 2.7

DEN 1634.40

: Овој класичен огледало, кој започна сето тоа никогаш нема да одат надвор на стил!Елегантен хром оглед�

DEN 115.68

Предмет Тип : Огледало Шминка.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Боја : Како се покаже.Големина : 9.4*6.2 cm.Паке

DEN 287.76

❤️ Огледало со зголемување 20x, направи со оптички квалитет стакло; 4 Инчен круг; Pls.проверете 5 Инчен и 6 И�

DEN 19768.32

*Бела боја, научни процес боја, бебекако мазна и нежна, висока температура полирање, нема крварење и нула

DEN 712.80

1.Издржливи и компактен; 2.Двојно огледало, лесно да се носат.Без разлика дали тоа е автомобил или стави р�