.

.

Со попуст
Воздухот Масло Сепаратор 1622062301 за Atlas Copco Компресор GX 2 3 4 5 2903062301 2903-0623-01 1622-0623-01

Воздухот Масло Сепаратор 1622062301 за Atlas Copco Компресор GX 2 3 4 5 2903062301 2903-0623-01 1622-0623-01

DEN 1343.76

Од стока
Во магацинот

Директна замена и 100% производ компатибилност.Повеќе од 3000 часа и 3 PPM останатите масло и првичниот притисок разлика од 0.03 MPA.Висока јачина на школка, корозија-отпорни, анти-статички заштита.Високо-квалитетни суровини (H & V) микро стаклени влакна филтер медиумите, ефективни и намалување на трошоци за одржување.Обезбеди усогласеност со оригиналот производство стандарди, подобро одделување и подобри квалитетот на воздухот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 5322.96

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7123.44

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6918.96

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9952.56

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10106.88

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5494.56

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 592.56

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 8989.44

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5373.84

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 1308.48

Го заменува p / n 33229209 Со гордост се Направени во САД.Произведени со највисок квалитет на материјали кои с

DEN 5732.88

Компатибилен со ОЕМ производ.Произведено во САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да контактир

DEN 14682.72

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8669.52

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7063.44

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 2085.60

Компатибилен со ОЕМ производ.Произведено во САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да контактир

DEN 15407.76

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 17754.48

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 537.60

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6160.32

7 бар) @ 155 F (66 C) 1, 5, 10, 20, 25, 30, 50, 75 & 100.Advantages Removal од 1um да 100um Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 оддел

DEN 1221.60

Континуирано 4зона структура обезбедува ефикасно предфилтрирање и завршни filtration100% полипропилен изгра

DEN 2023.20

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 1392.00

Го намалува песок, тиња, скала, и ' рѓа честички во станбени, комерцијални, и општински вода за пиење.Е ком

DEN 5250.00

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6890.16

Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Произведено во САД.Прилагодени модели и проред нуди да се прилаго

DEN 1704.00

0.5 Micron Филтер.Јаглерод Блок и Вар Скала Заштита 2.9 Литри Во Минута.Се вклопува Некогаш чиста 7 CB5К, 7 CB5S, 7 FC5S