.

.

Со попуст
Infitran Телефон Magsafe Налепница Магнетни Планината Плоча Компатибилен со MagSafe P-Приклучок База за iPhone 12 за Magsafe Автомобил Планината Носителот Лулка Стојат (Бела)

Infitran Телефон Magsafe Налепница Магнетни Планината Плоча Компатибилен со MagSafe P-Приклучок База за iPhone

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

【Наменета за Сите Поддржуваат Безжичен Полнење iphone постигне Магнетни Безжични Полнење】Оваа Магнетен Метална Плоча е компатибилен со сите магнетни полначи, дури и со маг-безбеден автомобил полнач. (Компатибилен со i Phone 12/12 мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS MAX/XR/XS/X/8/8 Плус).Искуство најновите magsaf-e држачи за полнење технологија со кршење на нашите магнетни метална плоча на вашиот паметен телефон.Вашиот паметен телефон автоматски ќе започне полнењето штом тоа ќе се усогласува со Mag Saf-e полнач или друг безжичен полнач овозможувајќи за висока ефикасност и безбедна безжична полнење.Овој мет магија плоча е одлична замена за трактор возило каравани камион.Непречено надворешноста без остри рабови нема да ги оштети вашите прсти и мобилен телефон.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1068.00

Здрав стојат ослободува својата рака и го прави лесно да се види на филм прочитате пораки.Целосна 360 сте

DEN 335.52

✤Инсталацијата е флексибилен,и воздухот штекер не е блокиран,дозволувајќи им на клима уредот да циркул

DEN 2253.60

0 инчи), кој е компатибилен со IPhone 12 про max / 12 / 11 pro / 11 про max / XR / X / 8 / 7 / 6 / 5, SE2020, Samsung и повеќе.Еден носителот

DEN 738.48

Тоа може да бидат цврсто монтирани на шофершајбната и табла со моќни вшмукување чаши [Технички Иновации

DEN 215.76

Зафатен патување секој ден?Дали би сакале да го користите вашиот паметен телефон без да се ризикува ваш

DEN 402.96

Брзо ги собереш и место и со една рака, бесплатно вашите раце и остварување на повици и GPS навигација пов

DEN 1363.68

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 551.76

Автомобил Монтажа за LG X Моќ (2016 Година Порака).Придава безбедно да табла или шофершајбната.Компактен .Ун

DEN 328.80

2) Чистење на задниот дел од телефонот или на телефон покрие многу добро.Гаранција : 30дневна гаранција за

DEN 347.76

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп

DEN 361.68

Своите трајни состав гарантира оптимални нивоа на заштита од scuffs, вдлабнатини и гребнатини овозможувај

DEN 518.40

Поврзете го вашиот ZTE Кралскиот Макс на планината преку универзален USB напојување приклучете го и напла

DEN 408.00

6 cm, од страна на должина : 2.Забелешка : Овој телефон носител е само компатибилни со директно отвори, не ру

DEN 792.00

На Pro Clip е автомобил специфични и лесно да се инсталира.На prefect начин да се инсталира на држачот за вашите

DEN 239.76

0 е за вентилација технологија со цел да се спречи телефонот од прегревање да се обезбеди подобри перфор

DEN 763.68

Brodit 854055 Pro Clip Конзола Центар Планината Заградата за Ford Mondeo.На Pro Clip е монтажа заградата за возилото е опто

DEN 405.36

Ова магнетно автомобил телефон носителот може да не одговара за некои криви dashboards 360° Прилагодливи Магн

DEN 900.00

57", мала исправка да донесат постабилна заштита на вашиот телефон.Прилагодливи Вшмукување База : По вним

DEN 1674.48

Таа има висококвалитетни матирано површината за подобрување на цврстина и да се обезбеди мобилност на

DEN 628.80

Направен од висок квалитет на метални компоненти кои се вклучени 360степен високо квалитетни алуминиумс

DEN 599.52

5 А ●Напојување : 15 W / 10 W / 7.8 инчен Чиот Видиме ●Пакет се вклучени : ●1 x 15 W Брзо Полнење на Телефонот Држач