.

.

Со попуст
Кич Мода Метални Украсни Боби Игли, Злато, Розово Злато и Сребро, 2.5 Инчи Долго, Дијамант Боби Игли, 3 Еез

Кич Мода Метални Украсни Боби Игли, Злато, Розово Злато и Сребро, 2.5 Инчи Долго, Дијамант Боби Игли, 3 Еез

DEN 144.00

Од стока
Во магацинот

Постигнат cutest изглед со овие забавни дијамант во облик на боби иглички!.ЗБИР НА 3. Доаѓа со 3 боби иглички.ЗАБАВА БОИ.Сетот вклучува една сребрена, една роза злато и еден жолто злато.ИЗДРЖЛИВИ.Секоја pin е метал-позлатен.Кич е само-финансирани, жена во сопственост на компанијата.Сите Кич производи се дизајнирани со љубов во Лос Анџелес, Калифорнија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 134.40

Answer : ___________________________ Note : 1>Понекогаш производи изгледаат поголеми или помали за слики,ве молиме погледне

DEN 64.32

Домот остава дизајн со faux бисер, ќе изгледа убаво со било која фризура.Сјае rhinestones оркестарот на косата, p

DEN 191.76

Еден сет од 2 Квалитетот дрвени влакна стапчиња.Прилично цвет дизајн на Краевите 7 инчи долго.Функционал

DEN 215.76

Добиете секојдневниот чекање со нашиот Боби Иглички ✦Со преносни метал случај за практично складирање

DEN 191.76

Погодни прилики : можете да го носат овие гроздобер бисер коса клипови во многу прилики, како што се свад

DEN 134.16

Едноставен дизајн кристал коса клипови се многу сјајна кој ќе ви направи атрактивна и елегантна...

DEN 143.76

МАТЕРИЈАЛ : Смола.БОЈА : Желкашколка Браун.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ – Hoyols француски Стил шноли се направени д

DEN 2380.80

Метали Тип : Бакар.Материјал : Метал.Пол : Жените.Тип : Губење На Стапчиња.Стил : Гроздобер.Текстурата на м

DEN 3613.68

Категорија : Hairpin.Боја : црна, шампањ.Материјал : ткаенина.Повеќе заситени и текстура ткаенина на страни.С

DEN 2083.68

1, Гроздобер дизајн, Голем и лесно за вас да DIY вашата коса стил 2, Изгледаат толку атрактивна и освои то

DEN 3283.92

Забот чешел дизајн, ефективни антипропадна : Заб чешел дизајн, дизајн, нема да го оштети скалпот, ефектив

DEN 273.36

Нашите шноли може да се примени за повеќе наврати, можете да го носите во вашиот секојдневен живот да од

DEN 743.76

❀Материјал : Деликатна свадба коса додатоци направени од светло розово злато позлатен цвеќиња, исклучи

DEN 333.36

Должина : 7.1 инчи, Материјал : Зелена сандаловина.Природни миризливи добро за човековото здравје.Фреквен

DEN 2111.76

Облечен нив ќе додадете традиционалните женственоста на вашиот фустан, направи да изгледаат привлечни