.

.

Со попуст
PKPOWER AC Полнач за ATT LG B470 LGB470 GoPhone, Xpression 2 C410, K10 K425

PKPOWER AC Полнач за ATT LG B470 LGB470 GoPhone, Xpression 2 C410, K10 K425

DEN 1728.00

Од стока
Во магацинот

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена Полначи.Влезен Напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz.Кабелот Lenth : 6.6 FT(2М).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Опис на Производот.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).PKPOWER AC Полнач за ATT LG B470 LGB470 Go Phone, Xpression 2 C410, K10 K425 Specifications : Бренд : PKPOWER Влезен Напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz Кабелот Lenth : 6.6 FT(2м) Количина : 1 Единица Адаптер.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1236.00

Удобен и прилагодлив headband 3 【РАЗГОВОР во текот на целиот ДЕН И 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА】 до 15 часа време на раз

DEN 215.76

[Мултифункција порта] QC3.0 USBбрзо полнење интерфејс, c порта ѕид полначот поддржува брзо полнење на повеќе

DEN 1871.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 717.60

Карактеристики на производот : школка усвојува висок сјај школка и оксидација третман, која е убава и не

DEN 1487.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 90.24

2port полнач,целосно да ја наполните iphone во рок од еден час за да се исполнат на полнење потребите на повеќ

DEN 407.76

Компактен & Преносни Брзо Ѕид Полнач е замислено да се користат за домашна канцеларија или да се одмори.

DEN 5999.76

✅ ПАКЕТ НА 2 ПРЕДМЕТИ : Plantronics Војаџер Фокус УЗ Bluetooth Слушалки (ЦРНА), Бонус AC Полнач ✅ ПАКЕТ НА 2 ПРЕДМЕТИ :

DEN 359.76

【Univeral Тип C Полначот】USB В ѕид држачи за кабел за полнење поддржува повеќето од повеќето од USB C уреди, вкл

DEN 2174.40

270° флексибилни микрофон може да биде поставен за подобро глас го фати и за намалување на бучавата во по

DEN 1161.60

Големина : EU3.5*2.3*7.3 СМ ,НИ 3.5*2.3*5.5 CM.Материјал : ABS.Боја : како на слики шоу.Количина : 1pc.Пакет Се Вклучени : 1*П

DEN 90.24

2port полнач,целосно да ја наполните iphone во рок од еден час за да се исполнат на полнење потребите на повеќ

DEN 144.00

E Z981,и повеќе.USBC Полначот Моќ Кабел за Брзо Полнење за Samsung Галакси Забелешка 21 / 20 Ултра, S21+ / S21 Плус / S21 Ultra

DEN 1286.40

Универзална Голема Брзина Од i Phone на Samsung да го USBC лаптоп компјутери и повеќе, Anker е потпис Power IQ 3.0 технол

DEN 503.76

Оваа Власт Испорака 3.【Apple Брз Полнач 20 W Ѕид Брзо Полнење】:20 W PD USB Тип C моќ испорака ѕиден приклучок, PD а

DEN 1199.76

ПАМЕТНИ и ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ The PD ѕид полначот поддржува максимална 100 W полнење моќ за еден порт и inteli

DEN 2251.20

Дизајниран со елегантни магнетни полнење на база на, можете лесно може да го испуштите во за полнење и с

DEN 268.56

【Универзална Компатибилност】Компатибилен со сите USB уред : i Phone 13 / 13 Мини / 13 Pro / 13 Про Max, i Phone 12 / 12 Мини / 1

DEN 359.76

Со голема Брзина на Полнење : 18 W брзо полнење за USB C уреди.Патување Пријателски : само 1 инчи дебела, зазем

DEN 1202.40

(Забелешка : Ако 2 порти се користи во исто време, на излез од секоја порта не ќе биде поголема од 5 V / 2 A.0 Бр

DEN 3683.04

Ова Е E O M Овластени Дел.Се Вклопува Со Различни Lg Брендови Модели.Оем Дел # LgEbr77042536 Боја : Зелена.Ова е Вис

DEN 959.76

Еден за Сите : Компатибилна со речиси било кој уред, од i Phone на Samsung да го USBC лаптоп компјутери и повеќе; со

DEN 300.24

Квалитетни пластични школка може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти ❤ 【 Широк Компатибилност 】

DEN 383.76

4А 、Samsung 5 V / 2 A、QC2.0 брзо полнење протокол, со 5 V3 A, 9 V2.0+, AFC, FCP, SCP, DCP, PE2.02" од оригиналниот полнач, Ултралесен

DEN 359.76

【20 W dualпорта брзо полнење】Опремени со USBC и USBдвојна пристаништа, вкупно излез 20 W, двоен режим на USB ви ов

DEN 1848.00

【Што Нудиме】 2Pack usb в ѕид полначот (Сина) и 3 години w arranty.Ако го полначот се прегрее, пушењето, емитира из