.

.

Со попуст
15 Пакет! Спарта Спектар Omni Издржам 24Inch Притисни Метла Главата со Црвена Unflagged Влакната Дополнителни Прашина Пан Чистење Отворено Метла Отворено за Складирање Четк?

15 Пакет! Спарта Спектар Omni Издржам 24Inch Притисни Метла Главата со Црвена Unflagged Влакната Дополнителни

DEN 609.60

Од стока
Во магацинот

Дворот метла тешки е идеален за чистење на бетон, дрво и плочи површини, како и тоалети и чекање области.Повеќе влакната по блок на специјално дизајнирани патио метла се соберат повеќе остатоци со секој удар, заштеда на време и напор.Нашата надворешна метли се дизајнирани за да бидат што е можно поудобно.Ние нудиме 5-годишна гаранција на секој од нашите чистење метли.Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашиот производ.За брзо, ефикасно убедливо на сите видови на подни површини, секое отворено патио метла може да достигне и чисти во аглите и по ѕидови.Нашиот магацин метла е идеален за поединци кои сакаат различни убедливо агли.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 12234.96

Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Спецификации : Item Должина

DEN 21906.96

Оваа метла е дизајниран да standup на барањата на комерцијална употреба, но компактен доволно за домашна уп

DEN 12762.96

Оваа метла е дизајниран да standup на барањата на комерцијална употреба, но компактен доволно за домашна уп

DEN 1231.20

АероАлуминиум Справи.Долготрајни Styrene Влакната.Речиси Нераскинливо Инженерните Висока Технологија Ел

DEN 1651.20

ДОЛГО се СПРАВИ со МЕТЛА СО ПЕРНИЦА ЗАФАТ : 24 во.Притисни Метла карактеристики 24 во.тврдо четка главата и

DEN 690.96

Широк Применливост Тоа може да се користи за рамно дно, како што се пластика, дрво, керамички плочки, мер

DEN 1197.60

Phytoncides содржани во лисјата на бања besom имаат bactericidal ефект, и етерични масла подобрување на метаболните п

DEN 720.00

Извишува тешки остатоци како што се песок, стакло, слаби врнежи од снег, и шиндра парчиња.Ефикасно ја чис

DEN 455.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Големина на : (НИ 58), одговара на повеќе

DEN 455.76

618 Лен : 18", Цена за 1 Картон, 12 EA / CTN (дел# 618) на Овој објект карактеристики : Полукруг блок Користете го за с

DEN 1843.20

ПАТЕНТИРАНА FLEXМОЌ се СПРАВИ со СИСТЕМ Практично Нераскинливо се Справи со е Шок Апсорбирање.СКАПИ подо

DEN 20311.92

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ надвор метли за убедливо влакната се овозможи брза и соодветна убедливо на сите видов

DEN 1197.60

100% чистота од зрачење и хемија!.Помага при кожни болести.Како да се искапат во broom At првата фаза, со светл

DEN 455.76

Големина на : (НИ 58), одговара на повеќето мажи и жени на нозе.Уникатен модел печати ви носи добро располо

DEN 2083.20

36инчен должина 3инчен трим со голема заграда.Коњски влакна влакната.Се препорачува за Употреба : За убед

DEN 2162.40

♥ВНИМАНИЕ : должината на метла дел е за 12.8 инчи долго, па тоа може да издржам голем простор во едно време

DEN 1812.00

Тоа е безбедно за сите катови затворен, отворено, тврдо parquet, гранит плочки, или од бетон.Нашиот магацин м