.

.

Со попуст
Ева Книга Водоотпорен Книга Игра Едукативни Книга водоотпорен носат-отпорни, симпатична, за дома мајка

Ева Книга Водоотпорен Книга Игра Едукативни Книга водоотпорен носат-отпорни, симпатична, за дома мајка

DEN 220.56

Од стока
Во магацинот

Просветлување Рано Учење : Дозволете бебето да се тушираат, види и да се игра, и страв и внимание при донесувањето на туш. Си играат со вашето бебе, когнитивна обука. Функција : Вграден-во BB уред, може да се направи звук, чист звук, да се привлечат бебето внимание, симпатична цртан филм шема, шарени, промовирање на бебето визуелна развој, подобрување на бебето учење интерес. Материјал : ЕВА материјал, носат-отпорни, и водоотпорен. Си играат со вашето бебе, когнитивна обука.Благодарение на заоблени кривина, можете да го заштитите вашето бебе.

Детални спецификации

Size:
Approx
14*12.5*2.5cm/5.5*4.9*0.9inch :
Applicable age:
3 months or more
Product material:
EVA
   :
Package list:
Bath Baby Book*1  :
   :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
Додатоци на производи
DEN 359.76

Ве молиме не се обидувајте да го отстраните силикони резервоарот пред да дадете на бебето.Бебешка Храна

DEN 446.16

Класични Модели : одликувајќи се со класичен печати дизајн, овие лабава силикони монистра во скокање бо

DEN 751.20

Мазна површина со тркалезна форма дизајн, тоа не ќе му наштети на бебето' забите или на непцата., нема мр

DEN 719.52

Оригиналот, меки кадифени утешителот кој станува вашето бебе е најдобар пријател,.Од нивна страна за вр

DEN 239.76

Материјали : Буковата.Облик : Недовршени Буковата Ракета.Занает тип : DIY Изработка на Накит Додатоци.Прои

DEN 239.76

Забава Сензорни Моторни Сида Детска љубов нашиот модерен боја и дизајн!нашите Спортски teether играчки ќе

DEN 729.36

2 Оваа смешна огледало книга може да ги привлече babys внимание за да ползи и да се зајакне babyâ€s нога / рак

DEN 2083.20

[PoroДизајн] Овој пренослив бебе teether има poroдизајн, погоден за бебе алчни и гризе, и внимателен дизајн.Изгл

DEN 335.76

Нашите силикони монистра со отвор за лесно да провира.Монистра за младите занаети, прстени одлуки, chewable

DEN 285.84

Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние не препорачуваме

DEN 431.52

уживајте во процесот на изработка на накит од дизајн себе.Ве молиме имајте на ум дека Тоа не може да се к

DEN 1303.20

Им овозможува на вашето бебе да се чувствува сетилните teether играчка да ги смири своите болка непцата.На p

DEN 215.76

✪【УБАВА СЕНЗОРНИ ЏВАКАЊЕ】 – Девојки сакаат нашата Еднорог дизајн!На џвака ѓердан му помага на вашето

DEN 259.20

FAIRYLAND ШУМСКИ : Од Марија Мејер, ова whimsical колекција на меки играчки ангажира бебето сетила и имагинацијат

DEN 526.80

НЕГЛУПОСТИ!Не Токсични 100% медицински одделение силиконски ви овозможува да се исчисти тоа лесно и чува

DEN 431.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 336.00

Сетилните Џвакање Ѓердан Нашите сет на Сетилните Џвакање Ѓердани обезбедува безбедно, терапевтски ште

DEN 191.76

Teething БолкаСовршен Подарок за Бебето : Шарени шупливи teething цевки лесно може да се фати на бебето очи.На 2 р

DEN 225.36

Одличен подарок за бебето да ги споделите со неговите / нејзините заби расте здрава.Генијален дизајн на