.

.

Со попуст
SONGBIRDTH Милениче Кревет,Зима и Топло домашно Милениче Куче Куче Мачка Кревет Перница Мат Мека Руно Кинолошки Ќебе,Дише Памук Мешавина,Отстранлив Лесно да се Чисти

SONGBIRDTH Милениче Кревет,Зима и Топло домашно Милениче Куче Куче Мачка Кревет Перница Мат Мека Руно Кинолошки

DEN 189.60

Од стока
Во магацинот

Одличен подарок за вашата прекрасна домашно милениче, тоа ќе биде топол кревет за вашите миленици, и ќе може да се одржи во кинолошки.) XL : x 100cm 75см/39.Не кајгана, за Да се спречи caking, тоа е најдобро да се користи ниска топлина за сушење кревет во фен или сува тоа во сонцето по перење.Миењето стабилност и да е повисок, полесно и побрзо.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Добар сон доаѓа од добар гнездо,оваа мачка и куче кревет со PP памук пополнување,заклучување на температура,нека вашата мачка и куче се каже збогум на ладно.Спецификации : Направен од корални руно и памук, меки и удобни.ПОДОБАР СОН-Мали миленичиња мат е водата и нечистотијата-отпорни bottoms чува домашно милениче кревет во место за грижете се-бесплатно сместување на плочка и тврдо дрво подови во домот/дневна соба ,Мека,удобно,топло и дише,направи вашата мачка и куче љубов спиење.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-Кадифен кревет крофна направени од таписерии материјал,удобно и топло.Не патентите да се гужва со, само фрли целиот кревет во машината и изберете нежен циклус.Мие, лесно да се чисти и издржливи.) М : 55cm x 42cm/21.) L : 70cm x 55cm/27.Кадифен е фирма и дише, меки се враќа.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.Оваа мала мачка и куче кревет е соодветен за сите-Сезона,им даде на вашиот мачка и куче длабок сон.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 623.52

❤Внатрешноста на предниот е исполнет со висока густина меморија еластична памук, која е мека и еластич

DEN 441.36

ПРЕНОСНИ ХРАНА за МИЛЕНИЧИЊА МАТ : мала тежина храна мат мерки 14x24", максимална absorbency гарантира дека ваши

DEN 5897.76

МЕКА НА ДОПИР, УДОБНО И КОЖАПРИЈАТЕЛСКИ.ДВОЈНО PP ПАМУК ПОПОЛНУВАЊЕ.ЈАГНЕ КАШМИР МАТЕРИЈАЛ.ПАМУК ПРЕДИВ

DEN 749.04

Опис : Мачка Вреќа за Спиење со мека и пријатна памук е идеален избор за обезбедување на вашето куче или

DEN 335.76

Мало куче кревет е лизга отпор премиум PP Влакна се зајакнат / перница;.Антисе лизга на дното за да се задр

DEN 343.68

Тип : мачки.Материјал : Волна.Тип : cats Material : Wool Brand Име : Брзо pet Color : сива, розова, кафена, Темно кафена, бела.

DEN 479.76

【Soft & Атмосфера Куче Гајба Тато】King Camp куче мат изработени од мек, полиестер додатен, Совршен за куче е н

DEN 660.00

93", Применливи Милениче Опсег на Тежина : Помала Од 7.Усвојува мека топло памучна крпа на ѕидот, перат и из

DEN 575.52

❤Уникатен еден двострано печатење на обрасци, на различни теми, шарени и светли, може да се фати очите н

DEN 600.00

Мулти Цел кучето мат може да се користи во вашиот entryway, под вашето куче е храната сад, каде што се искапа

DEN 494.40

Добро кадифен и pp памук, дебели и топли ткаенини.Се создаде удобно кревет за здрав сон и одмор за вашите

DEN 1977.60

Високо квалитетен материјал дава чувство на топлина и удобност, и креветот е лесно да се чисти.Се одлику

DEN 476.64

Сосема нов и висок квалитет.Погодна за двете бебе и домашни миленици,куче, мачка.Ова ќебе е совршена гол

DEN 647.76

Тоа ви заштедува време да се направи мат чисти.HPYMore Преносни Отворено Куче Кревет Направени Од Издржлив

DEN 647.76

XL : 42"x28"x3" (7090 lb, 42" Гајба).М : 30"x20"x3" (2545 lb, 30" Гајба).Ве молиме оставете го да се надува за 2448 часа пред употреб