.

.

Со попуст
4 Лист Божиќ Помине Уметност Налепници Одмор Подарок Помине Уметност Decals Дизајнер Помине Декорација 3D самолепливи Божиќ Зима Снегулка Божиќ Кукла Мода Шема за Жен?

4 Лист Божиќ Помине Уметност Налепници Одмор Подарок Помине Уметност Decals Дизајнер Помине Декорација 3D самолепливи

DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

【Зима Божиќ дизајн】 : дизајнер е зима Божиќ нокти налепници вклучува снегулки, Новогодишни елки, пингвини, Дедо Мраз, елен, Божиќ кукли, лисја и сл.Се применуваат врвот решението за траен.Длабока чинија, гравирање.【Количество】 : 4 лист Божиќ помине уметност налепници,Прават DIY помине уметност со вашето семејство, што ќе ви овозможи да го изберете вашиот омилен модел за нокти DIY во зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76 -261 %

Се изразат со овие убави самолепливи налепници.Лесно да се примени, едноставно кора и се држи.Се примену

DEN 215.52 -261 %

совршен за домашна употреба и ноктите салон.Нормално нокти чекори прво, чистење на површината на ноктит

DEN 167.28 -261 %

Зима снегулка нокти налепници дојде во нова мало пакет 【Лесен за користење : 】Божиќтематските нокти на

DEN 65.76 -261 %

Погоден за салон или домашна употреба.Големината на Секој Лист : 5.4 cm x 12.8 cm / 2.13 x 5.04 (Прибл.).Видови на прек

DEN 238.80 -261 %

Ве молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Богата со дезени и бои : ноктите умет

DEN 42.48 -261 %

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Хартија.Боја : Шарени.Големина : 10.5 см*8.3 cm.Количина : 1 / 6 Листови.П

DEN 239.76 -261 %

100% сосема нов и висок квалитет.Ноктите декорација.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокт

DEN 95.76 -261 %

Moisten на ноктот, со користење на пинцети нежно извлечете ја налепницата на ноктите површината со лицето н

DEN 215.76 -261 %

Ги собереш на модел ви се допаѓа, и поставете го на ноктот со помош на пинцета.Големина : 3.Количина : 12 Кут

DEN 239.76 -261 %

Лесен за користење : Пријателски за почетници.Направени од пријателски материјал кој нема да наштети на

DEN 143.76 -261 %

Овие таписерии помине украси се совршен начин да декорирате вашиот ноктите.Трим,чисти,и лак на ноктите;

DEN 90.96 -261 %

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода за 1020 секунди.Удобен : на нокти налепници

DEN 143.76 -261 %

Пакетот Вклучува : 500pcs француски акрилик Лажни ноктот совети,10 големини, 50pcs секоја големина.Еколошки ма

DEN 239.76 -261 %

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】Вклучува 6 Листови На Различни Форми На Стакло Foils(лажни нокти не се вклучуваат).Лесно

DEN 213.12 -261 %

Тие можат да се комбинираат со сите гел лак и ноктите прав.Исто така, тие можат да бидат подароци за приј

DEN 239.76 -261 %

Повод : Можете да ги користите овие пеперутка помине decals да декорирате вашиот ноктите, очите, на лицето и

DEN 167.76 -261 %

Големината на секој лист за 2.Големината на секој лист за 2.СЕКОЈА слика во оваа група постојат во десет к

DEN 458.40 -261 %

Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.95 инчен Како да се користи 1...

DEN 95.76 -261 %

★☆Пакетот вклучува 5 листови различни змеј шема дизајни Помине Уметност Налепници.ние ќе реагираат на

DEN 167.76 -261 %

Ноктите уметност налепници се супер лепило и лесно да се отстрани.Можат да се применат на УВ гел ноктите

DEN 196.80 -261 %

Предмет Тип : Налепница Decal.Големина : 16*беа 25,5 cm.Материјал : Sepcial Пластика.Количина : 12pcs / set.Функција : Мани