.

.

Со попуст
Божиќ Пурпурна Дрво Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени, Девојки Дами Четка Косата

Божиќ Пурпурна Дрво Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

8 Inch Styles : Божиќ Пурпурна Дрво Patterns Note : Избегнувајте Долги Периоди На Директна сончева Светлина, Што Е Причина Производи Стареење, Не се тријат Од Тешко Или Груби Предмети за Да се Избегне Гребење.Само За Ваше Задоволство.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помогне Да Се Создаде Елегантен И Сјајна Коса,Безбеден За Вас И Вашето Семејство.Прави Скалпот Удобни И Релаксирачки.За Сите Типови Коса : Rtitbcns Професионални Чешел Косата Погодна За Жени Mens Деца Со Долго Кратко Дебели Тенка Кадрава Директно Природни Суви Или Други Коса, За Секојдневна Употреба И Патување.Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Нашата Коса Четка, Можете Да Контактирате Со Нас, Тогаш Ние Ќе Се Реши Тоа За Вас.Совршен Подарок Идеја : Дами Четка Косата Се Направи Совршен Подарок За Таа Посебна Личност Во Вашиот Живот!Совршен Подарок За Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина И Роденденот На Вашата Девојка, Жена, Мајка И Пријатели.Две Испорака Методи Се На Располагање : Лесно Да Ги Собереш На Изразат, Стандард За Испорака 9-16 Дена, Забрзана Испорака 5-13 Дена.Големина : Четка Косата Е 8.Спецификации : Пакетот Вклучува : 1* Божиќ Пурпурна Дрво Коса Brush Size : Прибл.Добар Чешел НЕ Може да Зборува, Само Погледнете Во Неговата Сила.7(W) Инчи,Широк Pin Перница За Да Се Покријат Голем Број На Коса На Една Планирам.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 134.64

Високо квалитетна професионална четки.Промовира здрав раст на косата.Создава неверојатни стил.Објекто

DEN 357.36

Косата Видови : Погоден За Сите Типови На Коса, Кадрава Коса, Права Коса, Сува Коса, Влажна Коса, Густа Кос

DEN 208.80

Совршен Четка За Секојдневниот Стајлинг,.Добро За Сите Типови Коса,.Четка За Detangling И Чешла Косата.Дизајн

DEN 239.76

Оваа hairbrush може да им помогне на чешел различни типови на коса, без разлика дали косата е влажна или сува,

DEN 261.36

Тоа Е Многу Погоден За Лична Употреба Или Како Подарок Да Роднини И Пријатели.Vented Коса Четка Својот Лак

DEN 431.76

Чисти Косата и да се Зголеми Сјај.Го намалува Коса Кршење и Frizz.Четка Нежно Преку било Tangles.Секој празник,

DEN 1240.80

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : SG7303 / 8 Пакет Димензија : 7.99999999184" L x 0.49999999949" W x 0.399999999592" H Пакет Тежин

DEN 150.00

Црна најлон влакната.Ексклузивно ергономски зафат се справи.Челик стаорец опашка.Пакетот димензија на

DEN 143.28

Ние сме посветени на создавање на високо квалитетни производи кои се напор, покачена и лесен за употреб

DEN 191.76

Нашите detangling коса четка карактеристики долго влакната, кои ќе масажа на вашиот скалп и мазна вашиот кад

DEN 539.76

БАРА ВНИМАНИЕ, Бидејќи производот е напојува батерија, тоа може да се конзумира брзо Додадете две 1.БЕЗЖ

DEN 300.00

Квалитет, дизајн и внимание на детали одат во секој четка.Ако се бара непречено, послушен, gorgeously негуван

DEN 1769.52

Идеален за додавање на дополнителна доза на забава и да било забавни настан.Екопријателски, безбедно да

DEN 196.56

Мек и флексибилен влакната овозможува лесно обликување на косата без snagging.Ја прави косата ослободени о

DEN 239.76

Работи на различни типови коса Дизајнирани да се користи на мокра или сува коса, оваа четка за лесно се

DEN 191.76

Оваа одлична шампон четка им помага на клиентите со долги нокти се избегне оштетување на нивните нокти

DEN 215.76

ИНТИМНИ ДИЗАЈН : Секој четка detangler има отстранлив стои дека се прилагодува на растојание помеѓу влакнат

DEN 154.80

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : На Дијана 9Ред Професионално Стилизирање Четка е специјално направен со 9 редови од н

DEN 664.80

Карактеристики : скалпот massager е еластична и може да се движи со косата, а со тоа намалување на болката и н

DEN 287.76

Влажна или сува, дебели или тенки, права или кадрава.Пакетот вклучува : 1pcs Гребло чешел, 1pcs Широк заб чеше

DEN 450.00

Свежи и енергични мирис.Подарок идеја за навивачите.Веднаш дава чувство на благосостојба.Производ комб

DEN 357.36

Напомена : Мала Дупка (Не Е Дефект) Е Предвидено На Gasbag Перница За Да Се Овозможи Циркулација На Воздухот,

DEN 357.60

Иновативни Стил : Од виткање песна и прачки да се рамни песна, топол воздух четки, зацврстување четки, ав

DEN 311.76

Од Салата За Статистика, Влажни / Сува Гребло Четка Е Доволно Мал За Да Ги Означите Заедно Во Чанта Или Tote