.

.

Со попуст
Керамички Покрена Мачка Чаши Мало Куче Храна Чинии Навалена Мачка Сад Заштита на домашно Милениче ' Рбет Против Повраќање Храна за Миленичиња Сад за Мачки & Мали Ку?

Керамички Покрена Мачка Чаши Мало Куче Храна Чинии Навалена Мачка Сад Заштита на домашно Милениче ' Рбет Против

DEN 618.96

Од стока
Во магацинот

Керамичка мачка сад има добра стабилност, се успори преносот на топлината, и ќе не изгори домашни миленици.Одличен Подарок За Сопствениците на домашни Миленичиња : Ова го покрена мачка/куче сад е совршен подарок за вашето семејство и пријатели.Керамичка мачка сад има добра стабилност, се успори преносот на топлината, и ќе не изгори домашни миленици.Материјал : Нашите воскреснати мачка сад е направен од 100% средна температура отпуштен керамика, која е бесплатна за олово и кадмиум.Навалена 15 степени дизајн за заштита на мачки и кучиња' цервикален ' рбет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2044.80

Миленичиња сад нуди лесно јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче.Врската помеѓу мачка чаши и

DEN 984.00

Уникатен 15° Поместување покачена дизајн, па како да се намали миленици вратот товар.Сад и база застане н

DEN 1860.00

Медиум, Двојно домашно Милениче Ресторан Јадење, Со Микро забрана.Направени Со Microban Помага Да Се Бори Пр

DEN 359.76

Материјал Направен од порцелан, керамички материјал, бесплатно на олово и кадмиум.Висока температура к

DEN 575.76

【Мачка Сад Со Хранење Мат】 хранењето мат им помага на заштита на подови од неуредна храна и вода spills, да

DEN 230.16

ОДГОВАРА 7.58 ИНЧЕН ОТВОРАЊЕ WHIPPY бавно фидер покрена сад има усна, кој се вклопува во покачена фидер отво

DEN 681.84

Обука лента со покрена рабови.Воскресна рабови се избегне јавните внатре во вашиот ентериер.Мрежа штит

DEN 407.76

Транспарентен КОМПЈУТЕР материјал сад не е лесно да се пробие на мачка сад.Голема површина на основата

DEN 1380.00

015°навалување за заштита на мачката цервикален ' рбет.Увото облик дизајн е прекрасна и убава.Висок квали

DEN 455.76

Изработен од ABS+PC+Пластика, Безбедно,екопријателски, животната средина.Уникатен 15° Поместување покачен

DEN 1204.80

◆ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Vayg Way Зголемено домашно Милениче Внесувач е направена од врвен Квалитет 100% природни

DEN 359.76

Навалена Мачка Сад 15° поместување мачка храна чинии со стенд се намали стресот на мачки вратот,артрити

DEN 551.76

6" висина, тежина 1.JEROCK Пет Керамички Чинии е лесно да се решат горенаведените проблеми.Погоден за кучиња,

DEN 359.76

【15°Поместување Дизајн Покачена Двојно Мачка Чаши 】Двојно Мачка покрена сад го прави лесно да се дел хр

DEN 311.76

ДВОЈНО ДИЗАЈН : Секој керамички мачка сад се наоѓа во свој стилски бамбус стојат, подигање на јадења поб

DEN 287.28

Направени од висококвалитет кристално јасна PC смола; отпорен на топлина, светлина и бактериски раст 15°

DEN 1802.64

Исклучителен изглед : На изглед е тркалезната и мазна, а изработката е во ред, убава и модерен, без мирис,

DEN 718.80

Лесно да се соберат.Цврстата конструкција.Погоден за секоја раса на куче.Ја спречува сад лизгање низ по

DEN 719.76

????SAFE МАТЕРИЈАЛ : 15.Рамката направени од дрво, кои се трајни и природен, нетоксични еколошки и доаѓа со 2 п

DEN 383.76

【Безбедно Материјал】Направен од 100% порцелан, керамика или heathy хранаодделение стакло, овие покачена ку

DEN 998.40

Со разумна висина дизајн, тоа може ефикасно да се заштити милениче' s цервикален ' рбет.Ефективни, може да

DEN 479.76

Направени на премијата и безбедно материјал, не попуштат и издржливи за користење, обезбедување долго в