.

.

Со попуст
LIAOTIAN Smart Watch Случај за Garmin Fenix 6s TPU Половина Покриеност Smart Watch Protevtice Случај

LIAOTIAN Smart Watch Случај за Garmin Fenix 6s TPU Половина Покриеност Smart Watch Protevtice Случај

DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.Smart Watch Случај За Garmin Fenix 6s TPU Половина Покриеност Smart Watch Protevtice Случај. 1. Материјал : TPU 2. Меки и лесно да се инсталира без да му наштети на watch 3. Тоа се заштитува се види од нормално гребнатини, нечистотија, солзи и носат 4. Сите копчиња и пристаништа се достапни 5. Одговара за watches Please се обрне внимание на случај модел треба пред да го купат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 565.44

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

DEN 1190.40

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 1151.76

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 1920.48

4 и погоре) [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,ва

DEN 5519.76

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

DEN 594.00

, се вежба статусот во секое време, насекаде.Лесен дизајн : 25g ултрасветлина, висока дефиниција на цел екр

DEN 1707.84

Срце Го Оценувате Монитор Крвен Притисок Монитор Спиење Монитор СОС за помош Гледање на движење песн

DEN 2126.40

Модел : GS8 Applicable платформи : android,ios Applicable луѓе : Возрасни, Volkswagens, Мода, Бизнис, Seniors Screen големина : 1.На 300m A ви

DEN 424.80

Боја : Gold Health Податоци во текот на целиот ден activities Cardiac фреквенција следење во реално time Stay поврзан со ва

DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

DEN 806.40

[Отчукувањата на срцето Следење] Изграденаво човечка кожа чип сензор за да се задржи на кожата контакт п

DEN 239.76

96 инчи Bluetooth : Bluetooth 4.0 Капацитет : 80m Ah Полнење метод : USB Водоотпорен оценка : IP67 време на Полнење : за 2 H

DEN 2047.20

Pedometer (чекори, растојание и калории изгори), Sedentary потсетам, Спиење мониторинг, Далечинско фотографии, Му

DEN 2856.00

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 863.76

Вниманието 1.Моден дизајн зглоб види, да се спарите со било облека и оди одлично со секоја прилика!.Кога т

DEN 959.76

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез

DEN 4799.76

Остри 8 K Видео : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главатавртење, супермазна 8 K видео запис што г

DEN 7772.88

Поддржани јазици : English Support sim картичка : Јужна Америка верзија : ФЛОПИ : Бенд 245717 WCDMA : Band 1258 GSM : Бенд 2358*Евр

DEN 237.60

44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover матер

DEN 1295.76

Тој се грижи за вашето здравје и ви помага да живее здрав живот.0 полнење метод : Магнетни Полнење Кабел в

DEN 405.60

4 : Слободна комуникација, слободно движење, независни картичка вметнување, исто како и мобилен телефон,

DEN 427.20

Долго траење на батеријата,за 5 дена се искористи времето и 15 дена за време на мирување.0 или погоре,Андро