.

.

Со попуст
Infitran Телефон Magsafe Налепница Магнетни Планината Плоча Компатибилен со MagSafe P-Приклучок База за iPhone 12 за Magsafe Автомобил Планината Носителот Лулка Стојат (Црна)

Infitran Телефон Magsafe Налепница Магнетни Планината Плоча Компатибилен со MagSafe P-Приклучок База за iPhone

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Овој телефон планината плоча за мобилен телефон магнети ви овозможува да го поставите телефонот хоризонтално или вертикално.Вашиот паметен телефон автоматски ќе започне полнењето штом тоа ќе се усогласува со Mag Saf-e полнач или друг безжичен полнач овозможувајќи за висока ефикасност и безбедна безжична полнење.Овој мет магија плоча е одлична замена за трактор возило каравани камион.Непречено надворешноста без остри рабови нема да ги оштети вашите прсти и мобилен телефон.Моќни магнети држете го вашиот уред стабилна и безбедна во текот на магнетни безжично полнење. 【Супер тенок метал】додадете без воочлива рефус за вашиот телефон или телефон случај.Искуство најновите magsaf-e држачи за полнење технологија со кршење на нашите магнетни метална плоча на вашиот паметен телефон.Издржливи кожа површината е отпорно на гребење и нема лесно да исчезнат. (Компатибилен со i Phone 12/12 мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS MAX/XR/XS/X/8/8 Плус).【Наменета за Сите Поддржуваат Безжичен Полнење iphone постигне Магнетни Безжични Полнење】Оваа Магнетен Метална Плоча е компатибилен со сите магнетни полначи, дури и со маг-безбеден автомобил полнач. 【Силно Лепило】Опремени со силна лепило подлога, тоа нема лесно да се држат надвор и нема да ја напушти која и леплива остатоци по detaching.Нема повеќе телефон падне дури и нема текот на трнлив патишта.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1005.60

Основата е исполнет со мек материјал за да се обезбеди непречено допир со вашиот уред и да се спречи гре

DEN 258.96

Обезбедува интензивна сила на привлекување што ќе се одржи на било телефони безбедно.Пренослива и може

DEN 361.68

Своите трајни состав гарантира оптимални нивоа на заштита од scuffs, вдлабнатини и гребнатини овозможувај

DEN 792.00

На Pro Clip е автомобил специфични и лесно да се инсталира.На prefect начин да се инсталира на држачот за вашите

DEN 215.76

LUMARKE Тешки Заштитна Телефон Случај за Галакси S20 Ултра.ПОМИНЕ 16ft.Капка Тест.Воена Одделение Заштитна тел

DEN 239.76

0 е за вентилација технологија со цел да се спречи телефонот од прегревање да се обезбеди подобри перфор

DEN 402.96

Брзо ги собереш и место и со една рака, бесплатно вашите раце и остварување на повици и GPS навигација пов

DEN 479.76

За разлика од многу пропустливи месеци на пазарот на ЛесноFit е погодна за двете хоризонтални и вертикал

DEN 479.76

【Лесно да се инсталира и да ги отстрани】 : табла автомобил телефон планината донесе криви база дизајн.Е

DEN 571.20

Важат за речиси сите паметни телефони : Овој мобилен телефон држач е погоден за сите мобилни телефони на

DEN 900.00

57", мала исправка да донесат постабилна заштита на вашиот телефон.Прилагодливи Вшмукување База : По вним

DEN 628.80

Направен од висок квалитет на метални компоненти кои се вклучени 360степен високо квалитетни алуминиумс

DEN 408.00

6 cm, од страна на должина : 2.Забелешка : Овој телефон носител е само компатибилни со директно отвори, не ру

DEN 2253.60

0 инчи), кој е компатибилен со IPhone 12 про max / 12 / 11 pro / 11 про max / XR / X / 8 / 7 / 6 / 5, SE2020, Samsung и повеќе.Еден носителот

DEN 335.76

Совети : Ако возилото ги исполнува висока температура, на вискозност на автомобил носителот ќе биде нам

DEN 549.60

★★тврда Легура Тело★★ : Направена Со Алуминиумска Легура И Меки Силиконски, На Магнетни Автомобил Нос

DEN 328.80

2) Чистење на задниот дел од телефонот или на телефон покрие многу добро.Гаранција : 30дневна гаранција за

DEN 405.36

Ова магнетно автомобил телефон носителот може да не одговара за некои криви dashboards 360° Прилагодливи Магн

DEN 551.76

Автомобил Монтажа за LG X Моќ (2016 Година Порака).Придава безбедно да табла или шофершајбната.Компактен .Ун

DEN 518.40

Поврзете го вашиот ZTE Кралскиот Макс на планината преку универзален USB напојување приклучете го и напла