.

.

Со попуст
Нога Маска, Сува Нозе Кожата Смена Маска, Нога Кожа Пилинг Маска Големи, Нога Маски За Суви Испукани Нозе - Лаванда Pack 3

Нога Маска, Сува Нозе Кожата Смена Маска, Нога Кожа Пилинг Маска Големи, Нога Маски За Суви Испукани Нозе -

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Носат сува нога кожата смена маска sock за околу 60-90 минути, така што компонентите на нога маска се целосно да се апсорбира во кожата.Дали не се применуваат нога пилинг маска на рани или оштетени подножјето на кожата. Чистење на вашите нозе и исушете ги. ❀Тоа никогаш не било полесно да се неверојатни-во потрага нозе како бебе нога.Ве молиме не користете сила да ги отстраните мртвите кожата на вашите стапала, нека падне природно.Можете да го користите една нога нега третман сега другите два за подоцнежна употреба. 4 до 7 дена по првата употреба на нога маска, мртвите клетки од кожата ќе почне да лупам off.Стариот мртвите кожата автоматски ќе кора исклучување на сопствените по неколку дена, додека само нови останува. ❀Безбедно и Болка-Слободен Нозе Кожата Смена Маска - сува нозе маска се состои од сите природни состојки и ботанички екстракти кои се безбедни за употреба на мажите и жените.Не салицилна киселина се користи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 234.24

【Погоден за носене SOCK ТИП НОГА МАСКА】Нашата нога маска дизајниран да заврши твоите нозе како чорапи, к

DEN 792.00

ДеИздувам!Лифт, Sculpt,Затегнете!Намалување на порите и воспаление!Зголемете ја циркулацијата!Заличи на т

DEN 1708.80

Големина : 2.95 X27.5 инчи / Материјали : Најлон.Удобно и дише : добра цврстина, сите компјутер машина за плете

DEN 460.80

се облекуваат жените женска ноќта на вештерките sweatshirt жените дуксери & суичери куче sweatshirt жолта sweatshirt ж

DEN 1617.60

Тоа овозможува максимална удобност.Мултиза употреба : без разлика Дали тоа е глуждот болка, plantar fasciitis, А

DEN 311.76

⊳ Не користите кога Сте бремени или медицинска сестра.Да се ослободи од груба потпетици и мртвата кожа

DEN 95.76

Нејзините мали димензии дизајн заштедува простор и лесно може да го носи тоа со вас.Навлажнувачки ракав

DEN 93.12

Само препорачува за возрасни кожата.Ако локална иритација или осип се јавува за време на употреба, да пр

DEN 227.76

Во период од 12 недели, мртвите кожата ќе падне во целост, оставајќи го ви со хидрирани, мазна и бебето мек

DEN 431.76

НА BESE НОГА НЕГА ТРЕТМАН право големина одговара на мажите и жените (412 инчи), а Потоа ја Враќа на вашите но

DEN 477.60

Чудо Решение за Сува, Груба, Callused Нозе : Нашата нога пилинг маска е исклучително ефикасна во exfoliating и пили

DEN 383.76

❤Негување На рака маска дава нозете длабоко влага и постојана грижа со брзо апсорпција.Помага да се обе

DEN 119.76

Едноставен четиричекор процес е потребно : отворање, ставање на, фиксирање и перење.Нежно & Ефикасен : На

DEN 191.76

Се зацврсти надвор чорапи со налепница и носат околу 6090 минути за да направи МАКСИМУМ контакт.НЕКА Е САМ