.

.

Со попуст
Weiyiroty Компјутерски Додатоци, Изглед Дизајн Игри Глувчето за да се Чувствуваат Удобно за Vista OS X(Црна)

Weiyiroty Компјутерски Додатоци, Изглед Дизајн Игри Глувчето за да се Чувствуваат Удобно за Vista OS X(Црна)

DEN 1586.40

Од стока
Во магацинот

Изглед Дизајн : Модерен и исклучителен дизајн, модерен изглед и преносни употреба.DPI : 1200 / 1600 / 2400 прилагодлив.Широк спектар на апликации, 3 ниво на вредноста.Брз Пренос : 10 метри безжичен пренос на далечина, брз пренос на податоци, без жица проблеми.Се чувствуваат Удобно : Рационализација и модерен дизајн, која одговара на дланка форма, удобно користење и добра рака чувство. 2.4 G Безжична : 2.4 G безжична глувчето, повеќе лесен за употреба , прецизно позиционирање, неспокојот контрола.Функција : 1. 2.4 G Безжична : 2.4 G безжична глувчето, повеќе лесен за употреба , прецизно позиционирање, неспокојот control2. Се чувствуваат Удобно : Рационализација и модерен дизајн, која одговара на дланка форма, удобно користење и добра рака feeling3. Брз Пренос : 10 метри безжичен пренос на далечина, брз пренос на податоци, без жица trouble4. DPI : 1200 / 1600 / 2400 прилагодлив.Широк спектар на апликации, 3 ниво adjustment5. Изглед Дизајн : Модерен и исклучителен дизајн, модерен изглед и преносни use Specification : Предмет Тип : Безжичните Mouse Model : G834 Material : ABSWireless Растојание : Прибл. 10m / 11yd Working : Photoelectric Button : 4 Project Тип : Ергономски Оптички Mouse Resolution : 1200 / 1600 / 2400 DPIOperation Режим : Photoelectric Rated Напон, Струја : 1.5 V/7m ABattery : 1 х АА Батерија (со Исклучок)Системски побарувања : Windows, за Vista OS X или Понов Пакет Листа : 1 x Безжична Mouse1 x USB Приемник.

Детални спецификации

Item Type:
 Wireless Mouse
Model:
G834
Material:
ABS
Wireless Distance:
Approx. 10m / 11yd
Working:
Photoelectric
Button:
4
Project Type:
Ergonomic Optical Mouse
Resolution:
1200 / 1600 / 2400 DPI
Operation Mode:
Photoelectric
Rated Voltage Current:
1.5V/7mA
Battery:
1 x AA Battery (Excluding)
System Requirements:
For Windows, for Vista OS X or Newer
Package List:
1 x Wireless Mouse1 x USB Receiver :
Додатоци на производи
DEN 383.52

【Rechargable Функција 】Изграден во 400m Ah Литиум батерија.Благодарение на својата Литиум батеријата , можете

DEN 1358.16

14 Осветлување Начини : RGB gaming mouse pad има 14 осветлување сцени, црвена, жолта, зелена, цијан, сина, виолетова,

DEN 717.12

Hyper издржливи материјали – Конструиран со високоодделение полимер за издржливост 60 милиони кликнете м

DEN 2164.80

Xtreme Прецизност Ласерски Сензор, До 12,000 DPI.Мултизона индивидуализира RGB LED управување.RGB персонализација

DEN 957.60

ЦЕЛОСНО ВЕРТИКАЛНА ДИЗАЈН да Играат игри за долго време,Болка влошува секој месец?Нема други глувчето

DEN 423.60

Антилизга гумени долната спречува овој mouse pad од лизгање или движење.Игри surface The gaming mouse pad оптимизиран за

DEN 335.76

AVAGO 5090 фотоелектрически чип е линеарна стабилна и има силна површината премин способност.Сегашниот е 14m

DEN 285.36

Нема замор и болка по долго време игри на среќа.Долго Работат Време 2 парчиња на AAA батерии се овозможи о

DEN 599.76

Се надевам дека ќе момци се допаѓа.Компатибилност : Razer Death Adder V2 Про, Про ова тврдење, Viper Ultimate и Basilisk Крајн

DEN 1759.20

LEDyou може да се прилагоди на соодветната осветленост, но тоа не влијае на приказот на екранот.plug and play : На

DEN 575.76

Лесен за користење : Ова gaming mouse pad се напојува преку USB, plug and play, без возачот се бара.Рампа е 4mm дебели за да

DEN 273.36

1 * USB Приемник.4 GHz безжична трансмисија.Забавен и креативен подарок за вашето семејство, деца,confidante и при

DEN 381.12

【 Прекрасна Сина D VA Дизајн 】 Оваа глувчето користат популарните DVA цртан филм дизајн .Со позадинско осв

DEN 213.36

Професионални оптичка технологија за позиционирање за повеќе прецизното позиционирање.4 во Фотоелектр

DEN 1439.76

Жичен / Безжична Игри Глувчето; кој ултрабрзо заостануваат слободни жичана или безжична конекција.На б

DEN 732.00

15 инчи) (800x300x4 mm / 31.15 инчи) (900x400x4 mm / 35.Мазна Површина и Не се Лизга База : Вашиот гејмерски gaming mouse pad е на

DEN 1199.76

Крајната Персонализација и игри потопување со Razer Chroma : нуди напор, целосна интеграција со популарната и

DEN 647.76

Тоа е совршено да се совпаѓаат со вашиот RGB глушец и тастатура и да добиете визуелно прекрасен приказ на

DEN 1581.60

Мазна Површина и Не се Лизга База : Вашиот гејмерски gaming mouse pad е направен од супер влакна и мека, мека тка

DEN 2141.76

1, 000 Hz безжична избирачки го оценувате Во двете жичен и безжичен режим обезбедување без губење на перфор

DEN 1948.80

55 инчен x12 инчен x0.Мазна Водоотпорен Површина : површина е направена на superfine влакна плетенка материјал,

DEN 791.76

Издржливи Stitched Рабови На RGB mouse pad има деликатна stitched рабовите, со што може да се спречи деформација и degumm

DEN 743.76

Ефикасно да се спречи штета од истури пијалоци или други течности, и е лесно да се чисти со вода без исче