.

.

Со попуст
Taiss / 10Pcs AC 250V/6A, 125V/10A,Црна,за вклучување/Исклучување НА SPST 2 Pin 2 Позиција Мини Брод Рокер Прекинувачи Автомобил Авто Брод Рокер Toggle Switch Snap KCD1-5-101

Taiss / 10Pcs AC 250V/6A, 125V/10A,Црна,за вклучување/Исклучување НА SPST 2 Pin 2 Позиција Мини Брод Рокер

DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Контакт Тип : SPST; Терминали : 2 Игли (2 Position ON/Off); Боја : црна;.Материјали : Најлон, сребро-обложено месинг терминали,Механички живот : повеќе од 100.000 циклуси.Електрични живот : повеќе од 10, 000 циклуси;.Работен Напон .Широко се Користи : За да се користат во различни апликации, вклучувајќи автомобили, бродови, мотоцикли, електроника измени, и многу видови на апарати за домаќинство како што се вода диспензерот, неблагодарна работа, кафе тенџере и така натаму;.Пакет Содржина : 10x Рокер Switch.Ако постојат проблеми со квалитетот во рок од 1 години, можете да ни испратите е-пошта.Ние ќе ви испратиме нова оние;.Оваа Мини Брод Рокер Switch Автомобил Авто Брод Круг Рокер Toggle Switch.Широко се користи за различни видови на електрични производи, инструмент, автомобил, брод, апарати за домаќинство како што се светлата, вода диспензерот, неблагодарна работа, кафе тенџере, звучници, електричен автомобил, мотоцикл, ТВ, масажа машина и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 479.76

【Премиум Материјалот】Направени од издржлив железо, ковано железо слој третман, безбедно заварени.Мож

DEN 1072.80

Пакет Се Вклучени? 1 x Outwear ве Молиме Кликнете На Нашите Andongnywell Продавница за да добиете Повеќе Outwear.Тоа е

DEN 2063.76

19 инчи Бакар Автобус Бар.Обезбеди заеднички заземјување точка во рамките на Рек, Куќиште, или Кабинет.Ко

DEN 598.80

Ќе добиете ШЕСТ ДЕСЕТИНА Ножеви!Добиете Една Десетина од секоја Големина . #2 / 0,1, #3, #5, #7, #9 topp квалитет вид

DEN 191.76

12" (30 cm) владетел 5.25"(13cm) 30degree / 60degree триаголник владетел 4.25"(19 cm) 45degree / 90degree триаголник владетел 4" 180degree protrac

DEN 287.04

4 мм тенок kerf дизајн.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување

DEN 1521.60

【Парична казна изработка】Прецизно сечење и интерфејс обезбеди совршена применливост, погоден за инст

DEN 405.36

【Pin 9 до 16 Pin Адаптер OBD2 Кабел 】 Овој 9 Pin за да го OBD II 16 Pin конектор кабел може да се користи за конвертирањ

DEN 3600.00

100% Кожа.Гумен ѓон.Класичен Венецијански мокасина направени од најдобрите кожа, со карактеристичен крои

DEN 4319.76

Оваа Пет Океани преносни електрични ја воочи големината и доаѓа со 660вати електричен мотор со 6 FT тешкид

DEN 215.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш

DEN 431.76

Вклучува две compasses, молив острилка, гумичка, механички молив, владетел, protractor, две поставени квадрати, и р

DEN 215.76

30 во (ширина x должина x височина).Dimensions MUOOUM Кожа фах организатор мерки : 20.Useful MUOOUM Кожа фах организатор е д

DEN 162.96

4 V Литиум Батерија Заштита Одбор, 1 x 39 ✅【ЗАБЕЛЕШКА】 : Строго според дијаграмот жици : B+ : поврзан батериј

DEN 6000.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 287.76

Значи, ако имате било какви прашања, само нас контакт и ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга за ва

DEN 7103.76

Топла Посебни црева големина / должина може да се направи како што се бара, ве молиме контактирајте со на

DEN 431.76

Поддржува до 2,000 lbs.приколка јазик тежина.Компатибилен со 2" со Дијаметар од Џек Цевки.Вклучени безбеднос