.

.

Со попуст
Heread Огледало Притиснете на Ноктите Розова Долго Плоштадот Лажни Нокти, Целосно Покривање на доградба на Акрилни Лажни Нокти, за Жени и Девојчиња 24 КОМПЈУТЕРИ (C Црн?

Heread Огледало Притиснете на Ноктите Розова Долго Плоштадот Лажни Нокти, Целосно Покривање на доградба на

DEN 103.68

Од стока
Во магацинот

ние се обрне внимание на совршено се комбинираат модни елементи и притиснете на ноктите, и продолжи да се создаде високо-квалитетни производи.Разни елементи се користат вешто да се создаде совршена faux не успеваат во срцето на луѓето, како што се мачка очи ,огледало,сјајна,мат , итн.Нежно притиснете на ноктите за одмор на плажите, светот патување,љубовник датира, семејството партија, музички фестивали и други облека.Бренд Вовед Heread бренд од 1989, ние сме посветени на создавање на таписерии мода лажни ноктите .Во моментов тоа извозот на 26 земји во светот.Вештачки доградба на акрилни нокти е деликатна, така што е погодна за жени и девојки.кога се користи ,може да се применува лепак налепницата на ноктите и притиснете и држете го копчето за 20 секунди.Плоштад ноктите е толку издржлив и силен дека тоа може да трае забавува недели.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 7919.76

Прилагодливи спреј за лице.Американскиот Стандард NPT1 / 2 конекторот е компатибилен со секој вид на цевка

DEN 645.60

Компатибилност : Нашата OBD дијагностички кабел е специјално дизајниран за Ducati Мотоцикли.Ве молиме потвр

DEN 446.16

95% Памук, 5% Други Влакна.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Материјал : Направен од висококв

DEN 1516.80

Копче затворање.МАТЕРИЈАЛ : WULFUL мажите кошула усвојат 100% памучен материјал;цврст;дише;се чувствува мек

DEN 431.76

Вклучува две compasses, молив острилка, гумичка, механички молив, владетел, protractor, две поставени квадрати, и р

DEN 10410.00

5) : подобра стабилност отколку повеќето популарни бренд колони (вклучувајќи и други бренд AQ колони) на п

DEN 311.76

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 8 Џеб Бизнис картичка во држачот.Секој слот може да се одржи до околу 50 картички (зависи

DEN 256.56

Модел : R16503 AD / R16503 BD; Тип : ONOFF(SPST); Акција Тип : Latching.Крај : 4 Pin; Оценка Напон : AC 250 V 3А.Вкупната Големина : 18 x 30.

DEN 1214.40

За Голема Измама Комерцијални Камиони.Автоматско Воздушна Кочница Гасена Прилагодувач со 1 / 2" Spline Дија

DEN 285.36

Има шеќер пакети или желе пакети до 2"L x 1 1 / 2"В Хром е оближена со метална конструкција е лесно да се чисти

DEN 1183.20

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 18g.Пакет Содржина : 360 Компјутери x 1 Терминал Женск

DEN 191.76

12" (30 cm) владетел 5.25"(13cm) 30degree / 60degree триаголник владетел 4.25"(19 cm) 45degree / 90degree триаголник владетел 4" 180degree protrac

DEN 1903.20

Направени Од 4 Ply Мат Одбор.Отворање Големина Најширока да Tallest Поени 7x2.3 Плоштад Надвор, со Отворање на Н

DEN 3600.00

100% Кожа.Гумен ѓон.Класичен Венецијански мокасина направени од најдобрите кожа, со карактеристичен крои

DEN 432.48

Предвидено со изолирани бариера и нозете.За употреба во Мареј оптоварување центри или ОЕМ апликации...

DEN 2063.76

19 инчи Бакар Автобус Бар.Обезбеди заеднички заземјување точка во рамките на Рек, Куќиште, или Кабинет.Ко

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока