.

.

Со попуст
VersaLogic Corporation SBC РАКА I. MX6 QUAD ПРОЦЕСОРОТ WI-FI/BT,

VersaLogic Corporation SBC РАКА I. MX6 QUAD ПРОЦЕСОРОТ WI-FI/BT,

DEN 22550.40

Од стока
Во магацинот

Mfr : - Versa Logic Corporation.Серија : - Swordtail.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Core Процесор : - ARM Cortex-A9, јас.MX6 Quad.Спецификации : Mfr : - Versa Logic Corporation Series : - Swordtail Package : - Box Part Статус : - Active Core Процесор : - ARM Cortex-A9, јас.MX6 Quad Speed : - 800 MHz Number на Јадра : - 4 Power (W) : - 1.95 WCooling Тип : - Топлина Sink Size / Димензија : - 3.7" x 3.7" (95mm x 95mm)Форма Фактор : - -Проширување Site/Автобус : - -RAM Капацитет/Инсталиран : - 4 GB/2 GBStorage Интерфејс : - e MMC, Micro SDVideo Излези : - HDMI, LVDSEthernet : - Gb EUSB : - USB 2.0 (2)Дигитален I/O Линии : - 9 Watchdog Тајмер : - Yes Operating Температура : - -40°C ~ 85°CRS-232 (422, 485) : - 1 Base Производ Број : - ИС-EPCRo HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - 5 A992 CHTSUS : - 8471.50.0150.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1008.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 216.72

Поддржува Мека АП функција, поддржува PSP, WII, НСД за да се поврзете на Интернет и Xlink Каи.Компатибилен со IEE

DEN 839.76

Високабрзина на пренос : highspeed mass storage, GEN3 директно до ПРОЦЕСОРОТ полна брзина, PCIEX16 (X4 / X8) plugin дизајн, кори

DEN 477.60

➤Gigabit WiFi ZYT7265 со Intel Безжичнаac 7265 е првиот Intel WiFi модул, кој овозможува Gigabit WiFi брзини.Кога го користите 160

DEN 4281.60

Тип на производ : Складирање контролер надградба картичка.НАПАДОТ Не се Поддржани.Компатибилност : IBM Syst

DEN 215.76

Sin Loon PCI Картичка се препорачува да се користи за резервни копии или директен пренос на податоци.Совршен

DEN 2397.60

PCIЕкспрес ленти : X4, во согласност со PCIЕкспрес Автобус Моќ Интерфејс за Управување Спецификација Revision1.2.

DEN 4200.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 455.76

Broad Com.BCM94313 HMG2 L 802.11 bgn.Мини PCIe.за dell верзија.Broadcom BCM94313 HMG2 L DW1501 Половина Висина Мини PCIЕкспрес Безжични 802.11 a

DEN 375.84

Им овозможува на корисниците да ги користат М 2 Приклучок SSICбазирани WWAN Модул за m PCIe Слот во Десктоп или

DEN 479.76

0 16 X картичка.ЕМИ заштитени дизајн може да се намали електромагнетни пречки и да се обезбеди добар прено

DEN 381.60

Поддршка PCI‑E автобус‑тип мали картички, како што се Wifi модул, како и поддршка на подготвеност 2Г GSM, GPRS, 3

DEN 208.08

0 13 инчен Reti 201.Поддржува М.7 15 инчен Reti Почетокот на 201.1 јас Боја : црна Количина : 1 P Пакетот вклучува : 1 x ад

DEN 2399.76

HP Ethernet 10 Gb 2порта 560 SFP+ е базиран на Intel е трета генерација 10 Gb E контролер Intel® 82599, и е дизајниран за HP Pro Liant

DEN 552.00

Спецификација за производ : Категорија : Вградени Компјутери, Интерфејс Boards Mfr : i BASE Technology Series : Пакет : B

DEN 1540.56

За AX200 NGW интегрирани 5.Висока ефикасност на преносот, намалување на доцнењето и потрошувачката на енерг

DEN 3360.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2159.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2399.76

Спецификации : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Чипсет : за Realtek RTL8111 E Автобус Начини : PCIE X1 Компатибилен Сло

DEN 2374.56

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 722.16

Стандард : IEEE 802.За Оперативен систем : Windows XP, Windows 7 32 / 64 малку, Windows 8 32 / 64 малку, Windows 10 32 / 64 малку, ROS.11a / b / g п

DEN 623.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 258.00

PCIe Изразат 1 X Столб Extender Картичка со Голема Брзина Флексибилен Кабел.Микро SATA Кабли PN# PCIE1 XFCC.Автентични

DEN 110.16

Може да се вклопува во повеќето Низок Профил / Половина Висина или пренослив компјутер случаи...

DEN 342.96

Површината на производот е мазна и брусбесплатно.Целосно заштитени позлатени интерфејс, целосно зашти

DEN 1079.76

На QLE2560 е дел од QLE2500 HBA производ семејство кој ја нуди следната генерација 8 Gb ВАЛУТНА технологија, на сос

DEN 455.76

Поголема Брзина, Подобра Покриеност, Поголем Капацитет на 802.11 ac, Dual Band, 80 MHz, 2x2 Испорачува драматично поб

DEN 4704.00

Она што е во Кутијата : .Со управување со картичката, корисниците ќе бидат известени за сите проблеми, шт

DEN 1557.36

Топлина мијалник : Користете голема топлина мијалник за да се намали мрежна картичка температура, да се