.

.

Со попуст
Aexit 7mmx7mm Еден Кабинет Хардвер Вратило 23mm Кол Тркала Лизгачки Вратата Фиока Слајдови Ролери Сет

Aexit 7mmx7mm Еден Кабинет Хардвер Вратило 23mm Кол Тркала Лизгачки Вратата Фиока Слајдови Ролери Сет

DEN 1884.00

Од стока
Во магацинот

Вратило Големина : 7 x 7mm/0.28" x 0.28"(D*L); Име на Производ : Лизгачки Вратата Ролери.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, од Најлон; Тежина : 62g.Пакет Содржина : 1 x Лизгачки Вратата Ролери Поставите; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење, Бела.Димензија : 58 x 37 x 15mm/2.28" x 1.47" x 0.6"(L*W*H); Ролери Кол.(Прибл.) : 23mm/0.91".Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2"; Дупка Растојание : 47 x 18mm/1.85" x 0.71"(L*W).изработени од нерѓосувачки челик и најлон материјал, бела тркала ролери е додаток за гардероба.Со овој мебел лизгачки вратата ролери, може да се отвори плакарот на врата поевтино и полесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 477.12

Забелешки : Кога инсталирање, еднострано царинење нема да биде помала од 12.Сега, со подмачкување на нафт

DEN 2561.04

Нерѓосувачки челик Sможе да се користи во кујната, бањата.Балкон и други влажни места.нерѓосувачки.Двој

DEN 1720.08

(Ова заклучување железнички не можат да бидат одделени).Заклучување Тешки Фиока Тркачи Слајдови Целосн

DEN 1082.40

Завртка дупка дизајн.Тридел фиока слајд.Пакувањето на производот : фиока слајд * 2 означете : По добивање

DEN 654.24

Мазна оперативни фиока слајд / планирам механизам Продадени во парови.Завршил во крем епоксидна грб за

DEN 383.76

Направени од високоодделение ладно валани челик кој е electrom цинк позлатен, трајни и анти ' рѓа.Челик топк

DEN 612.00

Трите делови на слајд се извади, што повеќе се користи на фиока простор, и мазност е одличен.Двоен ред пр

DEN 6720.00

Tandembox Intivo за Отпад / Рециклирање Pullouts.Целосна екстензија бела фиока слајдови со Blumotion Мека Блиску.Пред н

DEN 2124.00

Линеарни имајќи слајд Табела продолжување слајдови Тешки фиока слајдови Фиока слајд Фиока замена на де

DEN 1720.08

★ Професионални апликација,Стоки полица, Кабинети, Индустријасе користи фиока, RV, Камион, Вендинг машин

DEN 472.80

Пакување содржина : слајд железнички * 2 Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Карактеристики : mute; мазна, бесп

DEN 837.60

Најлон ролки планината на предната страна на фиока отворање.Водич им помага на центар фиока и овозможув

DEN 5848.80

Препорачливо е да се користат М5 завртки.5 mm Steel плоча дебелина : 2.➤Широк спектар на апликации : погодна з

DEN 131.28

Целосна Екстензија Метал Страна Фиока Водичи (35mm).Англиски Dovetail Изградба.Целосно Обоени Внатрешни Рабо

DEN 1343.76

Заклучување Дизајн: Спречи лизгање.Внатрешниот железнички поделба е едноставен и лесно да се инсталир

DEN 196.56

Изградени од бел полиетилен.Голем имајќи област за голема мера натоварени фиоки 6точка контактирајте г

DEN 204.00

Вклучува лево и десно штекерите (подножјата) 4начин прилагодливи база.Sockets монтирање на задната страна н

DEN 695.76

12 ИНЧЕН МЕКА ЗАТВОРАЊЕ ФИОКА СЛАЈДОВИ : Должина : 12 инчен(300мм), Погодни за долги кабинет длабочините на

DEN 1720.08

Можете Да не Контактирате Ако Имате Било какви Прашања,Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа,И Ние Ќе Бидем

DEN 369.36

Оваа фиока слајд донесува со висока цврстина ладно валани челични лимови материјал, издржлив и носат‑о

DEN 3095.76

На неговата површина се оксидира и својот максимум товарот капацитет може да достигне 160 фунти.Оваа фун

DEN 708.00

Лесно да се инсталира,Трајни производи за употреба.Тоа може да понуди помалку бучава кога е отворена и з

DEN 866.40

Тип : Мебел Справи & Knob.Стил : Гроздобер.Материјал : Цинк Легура.Diy материјали : Дрво.Број на модел : fml.Објек

DEN 1941.36

304 од не ' рѓосувачки челик, може да се користи во кујната, бањата.Балкон и други влажни места.Двојно прол

DEN 1504.80

Три од не ' рѓосувачки челик водич шини, цврсти челични топки, носатотпорни, молчи намалување на вибраци

DEN 2904.00

500 lb.ЦЕЛОСНА ЕКСТЕНЗИЈА ФИОКА СЛАЈДОВИ ЕДЕН ПАР Пар на Тешки 500 lb капацитет на Фиока Слајдови.Топката има

DEN 907.68

Главната Боја : Сребро Тон; Функција : 3 Делови.Име На Производ : Фиока Слајд; Материјал : Метал.Виткање Гол

DEN 455.76

Нерѓосувачки Челик Материјал:лого топката слајд е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик и