.

.

Со попуст
На Hillman Група 59221 Лизгачки Стакло Врвот Се Изгради, 10-Пакет

На Hillman Група 59221 Лизгачки Стакло Врвот Се Изгради, 10-Пакет

DEN 200.88

Од стока
Во магацинот

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 2.5".Пакет Ширина : 1.2".Пакет Висина : 1.5".Опис на производот Врвот Гради се лизгачки стаклена врата делови.Се користи на врвот на лизгачки стаклена врата.За употреба на стакло и дрво врати на било дебелина.Од Производителот Врвот Гради се лизгачки стаклена врата делови.Се користи на врвот на лизгачки стаклена врата.За употреба на стакло и дрво врати на било дебелина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 743.76

Уживајте мазна кабинет фиоки со овие притисни за да го отворите целосна екстензија топката имајќи фиок

DEN 907.68

Главната Боја : Сребро Тон; Функција : 3 Делови.Име На Производ : Фиока Слајд; Материјал : Метал.Виткање Гол

DEN 866.40

Тип : Мебел Справи & Knob.Стил : Гроздобер.Материјал : Цинк Легура.Diy материјали : Дрво.Број на модел : fml.Објек

DEN 204.00

Вклучува лево и десно штекерите (подножјата) 4начин прилагодливи база.Sockets монтирање на задната страна н

DEN 2087.76

24 Инчен,10 пара и завртки вклучени 1.77" во ширина.0.5" во дебелина.100 LB капацитет.Целосна екстензија.Направен

DEN 1720.08

(Ова заклучување железнички не можат да бидат одделени).Заклучување Тешки Фиока Тркачи Слајдови Целосн

DEN 196.56

Изградени од бел полиетилен.Голем имајќи област за голема мера натоварени фиоки 6точка контактирајте г

DEN 2569.68

Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект!.Направени од Ладно Валани Челик, Лизгачки е Мазна и Точ

DEN 1941.36

304 од не ' рѓосувачки челик, може да се користи во кујната, бањата.Балкон и други влажни места.Двојно прол

DEN 695.76

12 ИНЧЕН МЕКА ЗАТВОРАЊЕ ФИОКА СЛАЈДОВИ : Должина : 12 инчен(300мм), Погодни за долги кабинет длабочините на

DEN 131.28

Целосна Екстензија Метал Страна Фиока Водичи (35mm).Англиски Dovetail Изградба.Целосно Обоени Внатрешни Рабо

DEN 5848.80

Препорачливо е да се користат М5 завртки.5 mm Steel плоча дебелина : 2.➤Широк спектар на апликации : погодна з

DEN 2159.76

ШТО се ВКЛУЧЕНИ : 10 пара на 22 инчен мека затворање фиока слајдови со доволно инсталација завртки (Забеле

DEN 1720.08

Можете Да не Контактирате Ако Имате Било какви Прашања,Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа,И Ние Ќе Бидем

DEN 1884.00

Вратило Големина : 7 x 7mm / 0.28" x 0.28"(D*L); Име на Производ : Лизгачки Вратата Ролери.Материјал : не ' Рѓосувачки

DEN 2124.00

Линеарни имајќи слајд Табела продолжување слајдови Тешки фиока слајдови Фиока слајд Фиока замена на де

DEN 1082.40

Завртка дупка дизајн.Тридел фиока слајд.Пакувањето на производот : фиока слајд * 2 означете : По добивање

DEN 3095.76

На неговата површина се оксидира и својот максимум товарот капацитет може да достигне 160 фунти.Оваа фун

DEN 2904.00

500 lb.ЦЕЛОСНА ЕКСТЕНЗИЈА ФИОКА СЛАЈДОВИ ЕДЕН ПАР Пар на Тешки 500 lb капацитет на Фиока Слајдови.Топката има