.

.

Со попуст
DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет Везови Крстот Бод Уметност Занает Платно Понуда за Дома Ѕид Оркестарот Возрасни и Деца Пет-Парче Сликарство Снег Планина Езеро W4855

DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет Везови Крстот Бод Уметност Занает Платно Понуда за Дома Ѕид Оркестарот Возрасни

DEN 1164.00

Од стока
Во магацинот

Остатокот од дијаманти може да се стави во торба за пакување.1 сет на дијамант алатки за цртање .Спецификации : Пет-парче дијамант сликарство сет (5 независни целосна дијамант слики, 2 мали слики, 2 средни слики, 1 голема слика).Искуство чувството да се биде сликар.Секој е купување, што чекаш?.Дијамант сликарство платно е висока јасно печатење масло на платно, не-токсични, водоотпорен, животната средина заштитени, не е лесно да се свитка,ќе биде никогаш не исчезнат, со што на вашата соба повеќе vivifying и Сјае во светлина.) да се избере дијамант сликарство големина која ви одговара.Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Можете да се однесуваат на актуелната ситуација (како што се големината на ѕид, големината на просторот и сл.Платно големина : дијамант сликарство поставите доаѓа во различни големини.♥【Платно Големина】 : пет-парче дијамант сликарство собата е составен од пет независни слики. За да се избегне creasing, НЕ се свитка платно.Стап соодветните дијамант.Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба.Белешки : 1. ♥【Долгорочна конзервација】 : Заврши DIY 5 D дијамант слики можат да се чуваат повеќе од 20 години.Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните магијата коцка дијамант.Стап дијамант кон соодветните платно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1603.20

Рачно изработени прекрасна животни игла felting Игла felting е исто така добар начин да се зголеми односи поме

DEN 455.76

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

DEN 719.04

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА?1 сет felting волна (вклучувајќи 36 бои), 1 постави Игла Felting Kit(Вклучувајќи ги и 8 на Компјутер

DEN 427.20

Вклучува плоштадот крпа coasters со печатени шема, presorted памук конец, игла, и инструкции со азбуката за персо

DEN 218.16

Ова животно felting комплет може да се користи како подароци за Децата Ден, birthday (Роденден), Божиќ, Денот на М

DEN 1534.56

Се однесуваат на Greenlee алатка Делови Прирачник за да се потврди точниот дел Број.Прикажување на сликата

DEN 239.76

Боја Со Број Колекции : тоа е Едноставен и лесно да се наслика.Смола Круг Кристал Дијамант Сликата, може

DEN 215.76

Помага да се задржи лепак од брзо сушење.Овој камен може да се користи како палета за eyelash продолжување л

DEN 359.76

USB ТипC е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно д

DEN 311.76

(14 CT : треба да се подели на нишка во 2 насоки, 11 CT : подели на 3 насоки)се Надевам дека за вашиот вид разбира

DEN 359.76

0 Функции кои се достапни само на поддржани модели.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат сов

DEN 5276.16

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра

DEN 1487.76

ТОЧНИ бојапечатени памук платно со Zweigart со 8 дупки по инч со прецизни печат модел за да се обезбеди исклу

DEN 959.76

МАШИНА ВЕЗОВИ СМЕСТУВАЊЕ АЛАТКИ ги вклучува 15 сместување алатки за експерт резултати.ПРЕЦИЗНОСТ ВЕЗОВ

DEN 311.76

【Лесен за Употреба】 : Пад на кристал одговара на бојата на платно во послужавник, вметнете ја вежба пен

DEN 4224.96

Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тест

DEN 806.40

Занает Резерви.Се создаде убава парче на уметноста да се прикажуваат во вашиот дом со thisneedlepoint перница з

DEN 5292.00

Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / ну

DEN 359.76

Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте onthego и компатибилен со БИЛО кој друг USB ТипC 2.0 Функци

DEN 719.76

▶[БРЗО ПОЛНЕЊЕ] Гарантира компатибилен со Дела за вашиот Samsung СМG980.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Брзо, Брзо и Турбо п

DEN 1620.00

Needlepoint Комплет.Живописни Бои на Висок Квалитет на Моно Делукс Needlepoint Платно 5 x 5 14 мрежа и сите лесен за уп

DEN 501.60

Целосен Комплет + 10 LB Сет Вклучува : премиум Целосен Комплет + 10 LB сет вклучува дополнителни 10 фунти на со

DEN 1896.00

Бренд : Gigabyte; Модел : GAZ77 PД3; ПРОЦЕСОРОТ Приклучок Тип : LGA 1155; ПРОЦЕСОРОТ Тип : Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron; Се

DEN 1918.56

Купувањето е добредојден!.Ние ќе ви послужи wholeheartedly!Ви благодариме!.Идеален подарок за секој кој би сака

DEN 143.76

Дигитално Печатење за Прецизно Дизајни : Јасно да се види шема и различните бои со нашата претенциознос

DEN 5292.00

Попродажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Таа е отпорна на

DEN 1300.80

Занает Резерви.Се создаде убава парче на уметноста да се прикажуваат во вашиот дом со thisneedlepoint перница з