.

.

Со попуст
Вентил Матични Капи, 4 Пакет Универзална Куче Шепа Логото Автомобил вентилот на Гумата Капи со Гумени Прстен Гуми Тркало Пречник на Прашина Корица вклопува Автомоб

Вентил Матични Капи, 4 Пакет Универзална Куче Шепа Логото Автомобил вентилот на Гумата Капи со Гумени Прстен

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Персоналните Дизајн - На Шепа Логото на нашиот вентил матични капи е личен, елегантен дизајн е многу атрактивна, но разбраното да оди совршено и со било тркало избор.Совршен за секој автомобил, камион, ЏИП, мотор, велосипед или возење велосипед.Универзална Одговара -Тоа е универзална и ќе одговара на безбедно на било гуми или тркала воздушен вентил за да се матични.Совршена промена за вашето возило. - Да unscrew и чистење на вентил за да се капи, и за проверка на гуми притисок на редовна основа, да речеме 2-4 недели/еднаш, па како да се спречи оксидација на вентил капа теми и да се обезбеди гуми притисок нормален.Тоа може да се спречи со вода, снег, и прашина од кои доаѓаат во гумата, така продолжување на гуми услуга живот.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви помогне да го реши проблемот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

Високо квалитетен Материјал Направен од машински алуминиумски во црна и да се третираат да го издржат е

DEN 167.76

【Пакет Вклучува】 4 Pcs Атрактивни Dustproof Bling Автомобил вентилот на Гумата Матични Капи...

DEN 143.76

Висок квалитет : Направен од висок квалитет на алуминиум, 100% сосема нов и висок квалитет, антиоксидација

DEN 455.76

★Богата декоративни комбинација : 65mm Амблем Значка Налепница Тркала Центар Капи Центар Cover X4,вентилот н

DEN 962.40

Се вклопува Планински Велосипеди, Патот Велосипеди, и Fixie велосипеди со Presta Вентил Цевки.Да се спречи пр

DEN 864.00

Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : изработени од високо квалитетен и светлинатежина а

DEN 119.76

【Алуминиумски Материјал】На вентилот на гумата поклопецот е направен од хром е оближена со цинк алумин

DEN 215.76

[High quality]На вентилот на гумата матични капа е направен од цинк алуминиумски материјал, кој може да го зам

DEN 167.76

【Пакет Вклучува】 4 Pcs Атрактивни Dustproof Bling Автомобил вентилот на Гумата Матични Капи 【Материјал】 Bling гу

DEN 239.76

1 Материјал : вентил капи е изработен од алуминиумска легура со мала тежина.Отпорен на корозија, убава и