.

.

Со попуст
uxcell Бакар Круг Цевка, 7mm OD 0.2 мм Дебелина на Ѕид 300мм Должина на Права Цевка Цевки 3 Еез

uxcell Бакар Круг Цевка, 7mm OD 0.2 мм Дебелина на Ѕид 300мм Должина на Права Цевка Цевки 3 Еез

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

СПЕКТАР на ГОЛЕМИНИ : . [ЛЕСНА ПОВРШИНАТА] - површина е мазна, без споеви, добра електрична спроводливост, термичка спроводливост.Најчесто се користи во DIY проекти, хоби, занаети, градење модел, градење на декорација, рамки, индустрија, градинарство производи, електрична спроводливост, спроводливост на топлина, и така натаму.Вкупна Должина : 100mm/200mm/300мм.[МАТЕРИЈАЛ] - Направен од бакар со отпорност на корозија, обработка, еластичност, и времето отпор.ЛЕСНА ПОВРШИНА - површина е мазна, без споеви, добра електрична спроводливост, термичка спроводливост. [ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА] - на површината на бакарни цевки е лесно да се оксидира и тоа ќе имаат малку оксидација (не rustiness), но тоа не влијае на користењето. [АПЛИКАЦИИ] - Најчесто се користи во DIY проекти, хоби, занаети, градење модел, градење на декорација, рамки, индустриски, градинарство производи, електрична спроводливост, спроводливост на топлина, и така натаму.Ако ви треба една убава појава, како што се занаети, препорачливо е да се користат парична казна sandpaper мелење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 203.76 -100 %

[МАТЕРИЈАЛ] Изработени од месинг за висока јачина, weldability и долготрајна издржливост [АПЛИКАЦИИ] Најчест

DEN 551.76 -100 %

✅ Материјал : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост

DEN 347.76 -100 %

[SIZE] Надворешниот Дијаметар : 9mm / 0.35инчен; Дебелина на Ѕид : 0.3 mm / 0.012инчен; Вкупна Должина : 300мм / 11.81инч

DEN 1764.00 -100 %

✅ Материјал : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост

DEN 155.76 -100 %

【ШИРОКО се КОРИСТИ】Широко се користи во железнички пруги, изградба, машини, автоматски се поправи, дом

DEN 1946.40 -100 %

✅Се применуваат за:се Користи во модел авион, брод модел, модели на автомобили и DIY занает одлуки,инду

DEN 126.72 -100 %

"Нашите Материјали, Вашите Креации" Најчестите начини на употреба : DIY Проекти (Накит, Домашни Décor, Tinkering,

DEN 301.20 -100 %

✔️Големина : Внатрешен Дијаметар : 8mm / 8 / 25", Надворешниот Дијаметар : 9mm / 7 / 20", Должина : 300мм / 1 Ft / 11.81

DEN 1444.80 -100 %

✅Се применуваат за:се Користи во модел авион, брод модел, модели на автомобили и DIY занает одлуки,инду

DEN 262.08 -100 %

[МАТЕРИЈАЛ] Направен од бакар со отпорност на корозија, обработливост и еластичност.Тоа може да бидат о

DEN 422.16 -100 %

Ве молиме овозможи 0 ✅ Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактир

DEN 594.96 -100 %

✅ Материјал : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост

DEN 1161.60 -100 %

✅ Материјал : Нерѓосувачки челик круг цевка Направена од 304 од не ' рѓосувачки и долготрајна издржливост

DEN 2227.20 -100 %

1 / 4" OD Серпентина.Ги исполнува ASTM Б280 Доведе Слободни.Со гордост се Направени во U S Над теренот станбени и

DEN 2208.00 -100 %

Ве молиме овозможи 0 ✅Performance2:304 од не ' рѓосувачки челик може да бидат обработени според должината што т

DEN 254.40 -100 %

Ве молиме овозможи 0 ✅Performance2:304 од не ' рѓосувачки челик може да бидат обработени според должината што т

DEN 191.76 -100 %

Ве молиме проверете го тоа право пред купување.Тоа лесно може да се намали и да се drilled, и може да се завар

DEN 152.64 -100 %

Заварени и подготвени изградба.Целосна тешко Темперамент.Тип на 304 нерѓосувачки челик обезбедува многу