.

.

Со попуст
1Pcs Сосема Нов Модул A1SX48Y58 со Гаранција

1Pcs Сосема Нов Модул A1SX48Y58 со Гаранција

DEN 2652.00

Од стока
Во магацинот

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 370.80

♥ Тип : Bluetooth моќност засилувач одбор ♥ Адаптер за напојување : DC524 V ♥ Канал : 2 ♥ Аудио влез : Bluetooth+ПОМОШЕ

DEN 719.76

【СИНХРОНИ BUCK МОДУЛ】Оваа Buck Конвертор е 200 W DCDC висок напон моќ синхрони buck модул 【ПРИЛАГОДЛИВИ НАПОН ИЗ

DEN 2198.40

Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Текст : AC 110 V / 220 V, 50 / 60 Hz ; Излез : DC 5 V,

DEN 167.76

AC ПРИКЛУЧОК АДАПТЕР : IEC 320 машки C14 да се женски C13 адаптер.ОТЦЕНЕТИ : 10 A 250 V.ПРИМЕНА : Направи тесна поврза

DEN 359.76

Висока прецизност ADS1115 16 Малку 4 Канал AnalogtoDigital ADC Конверторот.Лесен за користење I2 C ADC Конверторот со Про

DEN 1953.60

Имаме многу други слични производи, ве молиме да пребарувате на зборот "dcmwx" на.Но, ве молам да обрнете вн

DEN 823.20

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.DC / DC 24 V да 12 V10 A DCMWX моќ конвертори; 24 V чекор надолу 12 V 10 A; 24

DEN 959.76

2018 Конектор велика БРИТАНИЈА plug Бела Универзална НИ ЕУ АУ Конвертор на велика БРИТАНИЈА HK AC Патување Мо

DEN 1912.80

Пакет се Вклучени : 1 x ZVS Низок Напон Индукција Греење Board1 x Месинг.Спецификации : Внатре дијаметар на сер

DEN 676.32

Име На Производ : Автомобил Напојување Конвертор; Материјал : Пластични,Метални.Пакет Содржина : 1 x Автом

DEN 105.36

Текст : micro USB интерфејс 5 V 1 A.Излез : USB женската порта 1 5 V 1А;USB женската порта 2 5 V 2.1 А Функцијата : двоен USB и

DEN 1501.68

Се КОНВЕРТИРА AC ДА DC : Пирамидата Клупата Напојување карактеристики линеарна / регулирани дизајн.Обезбе

DEN 1130.16

И заварени структура со добар температура и моќ циклус способност обезбедува стабилни перформанси.Сли

DEN 183.84

Влез : DC 4.7535 V.Излез : наизменична СТРУЈА 1.2526 V (континуирано прилагодливи).Излезна струја : 3А (Max, врв теков

DEN 546.96

Овој производ помина низ оптоварување и стареење тест за обезбедување на квалитетот.Донесува интегрир

DEN 95.76

Компатибилен со : JBL Бесплатно, Пулсот, Пулсот 2 Флип 3 Полнење Полнење 3 2 2+ Клип 2 Клип 3 Pulse2 Flip3 Charge3 Charge2 Clip2

DEN 2359.20

Таа ги поддржува во текот на струја, во текот на напон, над температурата и краток спој заштита.Ова е неи

DEN 431.76

Снабдување заштитени со 8 A осигурач, бавно акција (supports10 A за 10ти).За поврзување на далечински напон трим

DEN 1466.88

Го претвора вашиот 2.5" SATA / САС HDD или SSD да 3.5" САС HDD или SSD, за 3.5" САС вози bay употреба.Компатибилен со Повеќ

DEN 3839.76

За безбедност, тоа се препорачува да се користи напон конвертор дека е max watts е најмалку 80% повисока од ва

DEN 942.96

Макс До 500 Вати капацитет со Топлинска Осигурач Заштита.Напон на Чекор До Чекор Надолу функционалност з

DEN 1300.08

Име на производ : DC / AC Адаптер;Влез : DC 12 V / 24 V.Излез : AC напон 220 V 50 hz;Max Моќност : 500 W.Излез Конектор Тип : вел

DEN 940.80

Ве молиме овозможи 15мм различни, поради прирачник за мерење.По линија е поврзан, тоа треба да биде обвин

DEN 239.76

91" OLED за прикажување на информации како батерии напон, IP адреса, RAM меморија употреба, итн...

DEN 2133.12

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 312.00

IP68 силна водоотпоренсо полно работно тело умрефрлија алуминиум школка и органски силикони печат дизај

DEN 2879.76

● Популарни чекор надолу (напон надолу) трансформатор ● Јапонски електрични производи може да се корис

DEN 471.36

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н