.

.

Со попуст
Силиконски Топлина Торбичка, Отпорни на Топлина Силикони Мат Торбичка Косата Алатки за Виткање Песна Коса Straightener Рамен Песна Топла Коса Алатки, Сива

Силиконски Топлина Торбичка, Отпорни на Топлина Силикони Мат Торбичка Косата Алатки за Виткање Песна Коса Straightener

DEN 196.56

Од стока
Во магацинот

【 Високо-Квалитетни Материјали 】 На силиконски топлина торбичка направени од SGS храна одделение силиконски, заштита на животната средина, без несакани ефекти, добра мекост, нема напукнување или деформација. 【 Отпорни на топлина 】 Ефикасно да се отпорни на висока температура од 300℃, умерена мекост на изолација влошки дизајнирани за цврстина според за да користите, за да се исполнат вашите очекувања. 【 Лесно Touse 】 тркалаат големина може да се промени во било кое време според големината на curler на косата straightener.Тоа нема да биде неповолно за чување поради несоодветна големина; врвка е лесен и брз, само се тркалаат на косата straightener и нежно, да кликнете на неа. 【 Отпорни на топлина Силикони Мат Торбичка 】 Отворањето на перница може да се задржи на косата straightener или curler од прегревање и scalding табелата.Косата straightener дека има само искористени се уште е премногу жешка.На изолација подлога може да се навива далеку и одземени веднаш. 【 По Продажбата на Услугата 】 Ние гарантираме за понуда на најдобри услуги на клиентите е можно и секогаш стојат зад нашиот производ.Ако имате било каков проблем на нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ги сортирате работите надвор за вас како е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

Миеш КОСАТА ВО ОБЛИК : слободен стил обезбедува целосна стил слобода да sculpt неверојатен волумен, гламур

DEN 863.52

Покрај тоа, таа користи силна термичка изолација материјал, може да биде многу добра за да се спречи кор

DEN 5040.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1080.00

Екстра долг зацврстување главата styler 4 1 / 2".Ionic Турмалин Керамичка технологија за frizzслободни стилови со

DEN 1087.20

Професионален фризер стил рамен железонова коса straightener може брзо и рамномерно топлина, професионална л

DEN 282.96

Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Користење на

DEN 719.76

➤[Дебел висококвалитетни метал] Апаратот Носителот Железо усвојува хром позлата процес, кој е многу из

DEN 575.76

❣Ќе добиете : 1x коса straightener, 2x коса клипови, 1 упатството.Температурата заклучување на функцијата може д

DEN 575.76

Лесно Стил За подобар стил искуство за вас, на Amo Vee 2 во 1 за собирање на косата straightener карактеристики нан

DEN 696.00

Косата straightener се загреваат побрзо.Станот железо има дигитален дисплеј, па може да се постави на темпера

DEN 6848.88

【Преносни & разбудите Вашата Виталност】Лесен дизајн со 360степен вртливата кабелот за напојување што г

DEN 498.24

Керамички Занает:Непроводници, висока топлина конверзија ефикасност, еден вид на евтина електрична пр

DEN 479.76

Сигурен објектот вреди да се проба, секој процес е строго контролирани во текот на производството да се

DEN 3380.64

▲Реши три големи проблеми на традиционален стил : стил е топло, со тежок, и боли, правење на вашиот стил п

DEN 1884.00

Спирала греење панел може да се направи вашиот омилен моделирање без да оди во моделирање Куќа.Керамичк

DEN 1511.52

Обновува оштетената коса директно & Обновува косата влакна и нејзината еластичност.Кога 8 LED светла се с

DEN 258.96

Лесна дизајн на горе и долу панели за да сфатат секој коса, така што нема коса намалувањето и влечење.Lighgw

DEN 3098.40

ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА ДОДЕКА СТИЛ Студија за години, нашите дизајнери најде ергономски дизајн на Криви се С

DEN 1666.80

Екстра Брзо Греење До Со PTC Керамички Глазура Греење на Елемент, Оваа виткање железо може да се загреваа

DEN 3018.00

Мулти функција : стил четка + керамички железо straightener + виткање железо + топла чешел + коса massager.Топлина до

DEN 2303.76

Загрева во само 60 секунди.Нашите турмалинисполнет керамички плочи се грижи за секој диви скроти, избегн

DEN 335.76

Зајакнување на косата и curler коса dualкористење, слободен да го обликуваат 1 x Коса Straightener.Греење Панел Голе

DEN 974.40

Косата crimper железо со 1,5 инчи турмалин керамички crimping плочи.Совршен за салон, исто така, лична употреба, б

DEN 1174.80

Tai CHI 1.5' Рамни Железо Црвена / Црна Од Страна На Iso.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100% АВТЕНТИЧНИ ISO УБАВИНА.ОВЛАСТЕН ISO