.

.

Со попуст
Sequoialake Куче Чаши со Анти-Overflow и Анти-Пропадна Силикони Куче Храна Мат, од не ' Рѓосувачки Челик Фидер Лесно да се Чисти за Мали, Средни и Големи Кучиња, Мачки домашни М

Sequoialake Куче Чаши со Анти-Overflow и Анти-Пропадна Силикони Куче Храна Мат, од не ' Рѓосувачки Челик Фидер

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Тоа исто така ви овозможува да се хранат два домашни миленици во исто време е за здрава исхрана.чинии се монтажни, така што е погодно да го надополнува храна во време.домашни миленици ќе се привлечени од шарени сад, таа е дебела и залак-отпорни и BPA-free, што можат да носат кучето е залак дури и непослушен, husky, промена на кучето е деструктивна навики за јадење.Ако reallycare за вашето куче и безбедност, ова домашно милениче сад внесувач е дефинитивно smartchoice!Дизајниран forcats и кучиња, го дофати сите конфузија и да се создаде удобно и pleasantdining искуство за нив!Убав сад isthe првиот чекор за да покажете ја вашата љубов кон нив.Односот кон јадење е ставот за thelife. Практичност : пет поставите чинии може да се одржи главниот жито, јадења, конзервирана храна, закуски, им даде на куче различни избори и одржување на топла храна и чиста вода.Гледајќи catsand кучиња јадат тивко, ќе биде полн со чувство на среќа!Совети : ве молиме миење на садот што е можно possibleafter куче заврши јадење да се спречи остатоци од привлекување на глувци,лебарки, мравките, или премногу храна лево расипан од сонце и дожд или leadcorruption.Повеќето од нас willthink тоа е едноставна работа да се подигне куче пред да го пробаме. Совршена големина Поставува вклучувајќи : 2 * нерѓосувачки челик куче сад + 1 * домашно милениче фидер мат.Тоа е, исто така, е достапна за различни видови на кучиња како што се Husky, Алјаска, Golden Retriever, Теди, Samoyed, Pomeranian, француски Булдог, Австралиски Овчар, германски Овчар и Лабрадор Retriever.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 358.80

Изработени се од фина керамика, нашите чашата и чинијата, се поставува хранабезбедно, нетоксични, и трај

DEN 866.40

Керамички прават лесно да се чисти, без страв од валкан.Интеграција калапи повеќе солидна.Силна керамич

DEN 647.76

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, издржлив и сигурен.Разумен дизајн, желка нема да ја загадув

DEN 2172.24

★Материјал : Керамички ★Големина : калибар 13cm висина 8cm ★Костум за мали големина миленичиња : мачки, puppie

DEN 1591.20

Најдобрите 15° навалите агол може да се заштити цервикален ' рбет и да се обезбеди удобно се хранат агол.Н

DEN 358.08

6.5" дијаметар x 2.375" висока.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Лесно да се Чисти.Идеален за

DEN 239.76

Мачката храна и вода чинии се направени на премиум керамички, трајни и тешки.На дебел материјал обезбед

DEN 311.76

Може да се користи како украс и влекачи хранење сад во домот, домашно милениче продавница, зоолошката гр

DEN 280.56

Постојат 800ml голем капацитет и продлабочување на лакформа дизајн, пет сад може да се користи компатибил

DEN 503.76

Стилски покрена милениче сад.Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Ергономски дизајн е

DEN 238.80

Superdish за мачки големи 500ml.Широк и плиток сад идеален за мачки, или кучиња со рамниот лице профил.Уникатен

DEN 556.80

Монтажни дизајн, лесно да се размонтираат, лесен за чистење.Вода за пиење никогаш нема да се навлажни ус

DEN 792.00

97inch Package Вклучува : 3 Парчиња за домашни Миленичиња Feeders Note : 1.Ако е блокиран, тоа може да биде одблокиран с

DEN 964.80

Висок квалитет на трајни и лесни да се чистат.L'inclinaison де 15 degrés peut protéger ла colonne cervicale de l'animal и convient помошен

DEN 604.08

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 840.00

Antirust 1 Парче Зајакот Свинче Фидер Храна Работам Вода Сад Алатка За Земјоделство Животни Исхрана На Купо

DEN 383.76

Материјал &Size Бамбус+Нерѓосувачки Челик, јас во X 5.5 5.5 во X 2.1 во / O D4.3во X H1.4in, јас 14cm X 14cm X 5.4 cm / O D11cm X H3.5cm.

DEN 1656.00

УНИКАТЕН ХЕКСАГОНАЛНА САД Дали вашата мачка истури храна?Проблемот може да биде вашиот сад не вашата м

DEN 582.00

Храна ролери, кучиња мирис мирис на храна, се повлече на ролери, со ролери возен, храна истекување.Дизајн

DEN 335.76

На дното е grouting дупка во процесот на керамички отпуштање, и силиконски приклучокот е предвидено да се сп

DEN 948.00

⭐1.[Висок Квалитет]⭐Овие ѕидни украси се направени од висококвалитет дрво со повеќе големини да се избе

DEN 226.32

Должината на домашно милениче сад е 38cm, ширината е 25cm и висина е 6cm.Спецификации : Кој антилизга база диза

DEN 480.00

Во потрага по одличен начин да се започне ruff ден?Уживајте во појадокот со твоите крзно бебе и овој умен п

DEN 102.48

Издржливи Мала Големина Милениче Боул е Одлична за Мали Миленичиња.Направени на Здрав и Дамка Отпорна П

DEN 2390.40

Овие покачена мачка чинии се погодни за вашата омилена мачки и кучиња, и се многу погодни за одржување с

DEN 2277.60

Димензии : 14"W X 7 3 / 16"D X 6"H Крај : Бела.Материјал : Метал.Ласерски Сече Дизајн.Вклучува И (2) Две Првенство Чаш

DEN 2598.72

Тежина : 1.9 кг.Големина : 13.5*13.5 cm.Материјали : дрво, водоотпорен одделение за еднакви можности на животнат

DEN 1487.76

ARTDOG ЖИВОТИНСКО ЧАШИ КОЛЕКЦИЈА.Еден од најдобрите чаши вода што некогаш ќе ги видите.Практичен и стилски