.

.

Со попуст
RockyMars Отворено Соларни Градинарски Светла, Орхидеи Цветни Декорации Светлина (1 Пурпурна + 1 Розова ) 2 Пакет

RockyMars Отворено Соларни Градинарски Светла, Орхидеи Цветни Декорации Светлина (1 Пурпурна + 1 Розова ) 2

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Photocell контрола автоматски за осветлувањето ги вклучува светлата во мрак и исклучување на зората, обезбедување на олеснување и заштеда на енергија.Три лесни начини : Цврсти on, off (исклучено), flash.До 8 часа на светлина на еден сончев ден полнење.2 V/600m AH АА Ni-МЗ батерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 575.52

Без проблеми инсталација.【Соларна Енергија】Овие соларни надвор од акциите се соларен погон, кој е удо

DEN 238.08

, совршена замена за Malibu, Moonrays, Рај, Kichler или Hinkley е погрешна конектор.CLY нуди широк спектар на нисконапонс

DEN 767.76

7 БОИ МЕНУВАЊЕ & НОЌ СЕНЗОР : Соларни светилки со 7 бои промена создаде романтична атмосфера за визуелно у

DEN 2232.00

Светлината на соларни место светла отворено е 30 lumens, која е посветла од обичните соларни светилки на отв

DEN 407.76

Прашање должина : 10.Снегулките, ѕвезди и Новогодишни елки се привлечна Божиќ елементи.Лесно да се носат

DEN 863.76

ДОЛГО време ГЛЕДАЊЕ на ДАЛЕЧИНА : Водоотпорен На Отворено Предупредување Чекор Светла имаат прикажувањ

DEN 244.08

Интересен Дизајн : градината светлина е дизајниран во форма на кактус, тоа ќе додадете повеќе интерес за

DEN 479.76

Пакет се Вклучени : 2 x LED Соларна Огномет Светла (MulitБоја) 1 x прирачник за Корисникот го Издржат Лошите Вр

DEN 167.76

Никел Позлатен Месинг Pin : Користење на месинг јадро, никел позлата процес се елиминира било рѓа или коро

DEN 719.76

[ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Овој цвет соларни светилки отворено градина направена од цврсти и издрж

DEN 3131.76

МОДЕРЕН ДИЗАЈН Ако сте вистински Модернисти во срцето, или само да се восхитувам на елегантни индустри

DEN 167.76

ПЕЈЗАЖ ОСВЕТЛУВАЊЕ WIRE КОНЕКТОР Bester Bro Пејсажи Осветлување Wire Конектор нудат сигурен врска алатка за ни

DEN 319.20

Големина : :x 4.85 инчи и моќ од 0,5 W е толку висока што е 25% 【НЕ БИЛО ЖИЦИ / ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Без допол

DEN 1199.76

????【Соларен Погон, Заштеда на Енергија повторно идеална за дома, балкон, ограда, патеката, Божиќ дрво дек

DEN 479.76

Отворено фенер е заштеда на енергија и еколошки пријателски, нема трошоци на работење и е лесен за корис

DEN 839.76

Заштеда на енергија : преку сонцето.Тие ќе останат осветлена за до 8 часа просветувајќи ги вашите патеки

DEN 479.76

Ве молиме осигурете се дека батеријата на сончевиот пејзаж светлина е целосно наполнета : 3.На соларен п

DEN 407.76

Ако градина отворено сончевата светлина не е светла доволно, ве молиме да не грижете се, трпеливо чекаат

DEN 1332.72

✔【Лесна Инсталација】 Без жици се бара, едноставно инсталирање на ѕидниот светлина насекаде ви се допа

DEN 1538.40

12 V солидна месинг пат светла, секој со искривено јасно поликарбонат леќа, 25метарски 18 AWG SPT1 доведе жица и