.

.

Со попуст
Luminess Воздух Секојдневниот Airbrush Систем со Шминка Дополнителен Комплет Медиум, Фер

Luminess Воздух Секојдневниот Airbrush Систем со Шминка Дополнителен Комплет Медиум, Фер

DEN 2601.12

Од стока
Во магацинот

КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА.Нашата мисија започна со над 25 години да обезбеди убавина решенија за секојдневните жена без компромитирање на квалитетот.Прикривање на различни несакани слабости како што се флеки, промена на бојата, темни кругови, bruising, проширените вени, лузни, брчки, тетоважи и повеќе.ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ.Свила 4-во-1 Фондацијата е Идеален за сите типови на кожа и е уникатно дизајниран со анти-стареењето состојки.Свила 4-во-1 негува кожата со кожата љубов состојки додека покривање на кожата несовршености и флеки брзо и лесно со 18-час браздата доказ, влага доказ носат.Овој револуционерен airbrush систем овозможува лесно, брзо и долготрајна примена на airbrush фондацијата, руменило, primers, нега на кожата, eyeshadows и многу повеќе, без потреба за четки, сунѓери или прстите додека го користите до 10 X помала шминка отколку традиционалните апликации.Ќе заштедите време и производ со професионални, бестежин резултати додека откривајќи младешки тен.Она што го прави тоа : Нашиот уникатен дизајн ви дава целосна контрола без overspray и нема хаос.Се беспрекорно, помлад изглед на кожата секој ден со LUMINESS Airbrush Систем.Открие помлад изглед, беспрекорна кожа секој ден со LUMINESS Секојдневниот Airbrush Систем.На LUMINESS Секојдневниот Airbrush Систем е стручно дизајниран одликувајќи се со шепот тивок, а сепак моќен мотор кој произведува уште, континуирано струење.На LUMINESS Секојдневниот Airbrush систем доаѓа со сè што ви треба за да се добие беспрекорна резултати дома лесно и брзо вклучувајќи и две нијанси на Airbrush Темелите за совршен сенка натпревар, Airbrush Руменило, и нашите Airbrush Highlighter.Чистење на вашиот перо е брзо.Едноставно приклучете го вашиот airbrush уред, притиснете на копчето и да си одат!Дополнителен комплет доаѓа со airbrush фондацијата, руменило, буквар и highlighter, па може да се применува целосна лицето од шминка, без потреба за нечисти четки или сунѓери.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 959.76

Преносни – Jump Off Веќе дремка мат за години може да биде свиткан и обезбедени со кука & јамка лента сврзув

DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п

DEN 2592.00

На Wattstopper вработување сензор содржи две релеи за контролирање на две независни осветлување товари или к

DEN 2316.00

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

DEN 705.12

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Пакет Димен

DEN 3893.76

Производот е празна кутија, кутија се користи, може да биде ставен во везана кутија, или тоа може да се ко

DEN 18311.76

Пан Шест Лобус AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 м

DEN 11409.60

компатибилен со C28085 Pneumatech Филтер Елемент Замена.C28085 Pneumatech Филтер Елемент Замена Убиец Филтер Производи

DEN 12438.24

51 во)Висина : 51mm (2.95 lb)Карактеристики : 1.Одличен помошник за riggers, fabricators, заварувачи, и автомобилската тел

DEN 343.44

Материјал : Ова ткаени цвет кошница се ракаплетени од природни Seagrass материјали, без хемиски состојки, бе

DEN 11860.56

Уникатни парчиња од страна на уметникот на LLADRÓ.СОВРШЕН ПОДАРОК идеја.Дизајниран и рачно изработени во

DEN 1130.40

Држете го телефонот цврсто, Лесно Притиснете опфатени копчиња, сите пристаништа и контроли.Дебели, Тенк

DEN 1327.20

Пакет inludes : 1 x 12 инчи долго се справи со притисокот клешти, 1 x 10 инчен долго се справи со притисокот клешт

DEN 1077.84

Секој панел има цврсто дрво рамка за да се задржи здрав.Музеј на квалитетот giclee на платно, е отпечатен од

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 527.76

Овој широк turndown (150 : 1 turndown ratio) го прави возможно точно да се следат сите на вашите зони од мали drips (миниму

DEN 455.52

Тие можат да се научат за возила,превозни средства и транспортен систем, вклучувајќи и работни места.Пр

DEN 808.56

Поддржува True RMS и NCV за безбедно и точно мерење на напон, струја, отпорност и повеќе.Не се лизга мека гума

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за