.

.

Со попуст
AIHOOR Безжична Earbuds со Earhooks за Спорт, iOS и Андроид Телефон, IPX5 Водоотпорен Bluetooth 5.0 Слушалки со Екстра Бас, 36hr Изведба Слушалка со Полнење Случај за Извршување на Фитнес,

AIHOOR Безжична Earbuds со Earhooks за Спорт, iOS и Андроид Телефон, IPX5 Водоотпорен Bluetooth 5.0 Слушалки

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

SMART ДОПИР КОНТРОЛИ & КАВГА-БЕСПЛАТНО СПАРУВАЊЕ – Едноставен мека на допир на earbuds може да ви помогне одговор/закачам на повик, игра или да ја паузирате музиката, прилагодување на јачината на звукот и да го прескокнете песни. 1 Пар на О7 Безжична Earbuds со Earhooks.AIHOOR О7 е безжична Bluetooth earbuds дизајниран со earhooks за спорт, вежбање или било напорни вежби.Отстрани earbuds од полнење случај (Earbuds автоматски ќе се поврзе на последниот paired device) Уживајте!.На О7 earbuds се опремени со XLARGE 12mm динамичен возачи и подесени од 30 години искусни аудио експерти за да креирате некоја страст слушање искуство за спорт. 4 x Eartips (L -> M -> S -> XS).Ние, AIHOOR, верувам дека музиката му припаѓа на сите.Во 2019, една мала група на аудио инженери, дизајнери и музички ентузијасти заедно формираат AIHOOR.Танцување.Пресврт и да Заклучите. 1 Пар на О7 Безжична Earbuds со Earhooks1 x USB-C Полнење Cable1 x Полнење Case4 x Eartips (L -> M -> S -> XS)1 x Quick Start Водич & Прирачник.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

【Изграденаво 300m Ah полнење случај】 : Безжична bluetooth слушалки до 4 часа на непрекината на репродукцијата

DEN 191.76

Се продаваат како Секоја.Создадени со удобно уво перници за проширена употреба.Идеален за употреба во у

DEN 1519.20

♪♬ 【Automatic connection (автоматска врска】Автоматско спарување кога моќ, поврзете и спарете веднаш кога ќе го

DEN 1919.76

Земете 2 earbuds од полнење случај или било еден earbud 【Двојна HD микрофони】:Изграденаво микрофони поддршка

DEN 191.76

Удобно во уво дизајн и ергономски агол на дизајн.Намалување на clunky се чувствуваат на слушалка и да се зг

DEN 358.80

Answer : ___________________________ NOTE : Понова Apple Уреди ќе бара Молња адаптер.БУЧАВА ИЗОЛИРАЊЕ на жичен во уво слушалки

DEN 503.76

Поврзете 3,5 mm приклучок директно до вашиот десктоп компјутер, лаптоп, таблет компјутер, паметен телефон,

DEN 191.76

Тешки бас earbuds.Возачите со додадена бакар серпентина зголемува басот, обезбедува кристално јасна издиг

DEN 229.92

Samsung Галакси S8 се продава заедно со еден пар на високо квалитетни слушалки од Хармон Kardon е AKG бренд која

DEN 619.44

Се работи за i Phone молња кабли или споредливи кабел.Симпатична и симпатична завртка се тука за да се зашт

DEN 3598.80

Блок од она што не го сакате или го чуе повеќе од она што го правите.JBL Потпис Звук ти дава право вид на фо

DEN 647.76

Направи да се нурнати во светот на само на музиката.Тоа е многу погодна и за играње игри.Grapheneобложена во

DEN 719.76

Нашите слушалки произведе јасни, моќен акустика и длабоки бас, прислушување во природни acoustical квалитет

DEN 959.76

2 технологија обезбедува неверојатно стабилна врска на 33feet, ја намалува потрошувачката, и ја заштитува

DEN 1198.80

[Отворен Уво Дизајн] Патентиран коскената спроводливост слушалки испорача премиум аудио преку скула.За

DEN 863.76

Bluetooth V5.0, поддршка повеќето bluetooth уреди и пониска потрошувачка на енергија 2600 MAh полнење случај може цело

DEN 239.76

Кабел должина е 1.【МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО】Со ергономски дизајн, на слушалка може да совршено се вклопуваат з

DEN 1960.80

5 mm Фреквенција Одговор Опсег : 20020000 Hz Отпорност : 16Ω Чувствителност : 110d B Рог Дијаметар : 10Φmm Карактерист

DEN 190.56

На Maxell 199725 Бас 13 Во Уво Earbuds со Микрофон се дизајнирани со бакар серпентина додадена на возачот да го зго

DEN 368.16

Тоа е идеален за телефонски повици, музика и забава.Усвојување на магнетни адсорпција дизајн, на слушал

DEN 3358.80

Се до 11 часа без сопирање музика на едно полнење, а потоа поп вашиот Галаксија Пупки+ во безжични полнење

DEN 623.76

12 часа на батеријата.Микрофон, Повик, Песна и Контрола на Јачина на звук.Auto Connect.Безбедна Бучава Изолациј

DEN 1588.80

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

DEN 2158.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 825.60

Тоа е составена од 16 насоки на основни;Високо Квалитетни Суровини.Тоа карактеристики сребро позлатен