.

.

Со попуст
Орегон Канабис Оие Сол се Меша (2020), 1mL

Орегон Канабис Оие Сол се Меша (2020), 1mL

DEN 2299.20

Од стока
Во магацинот

Analyte Грофот : 35. Хемија Стандарди Анализа Тип : Канабис;Коноп.Хемиски Тип : Органски.Сад : Ampule.Дел Број Примена на Доменот : Храна и Пијалаци.Спецификации : - Analyte Грофот : 35. Хемија Стандарди Анализа Тип : Канабис;Коноп.Хемиски Тип : Органски.Сад : Ampule.Дел Број Примена на Доменот : Храна и Пијалаци.Стандард за квалитет : ISO 17034. Растворувач : Triacetin.Стандарден Формат : Мулти компонента мешавина.Складирање Temp Услови : Ладилник за складирање е потребно, -20 C. Обем : 1 m L.Стандардни Компоненти : 1,4-Dioxane (CAS # 123-91-1), sec-Butanol (CAS # 78-92-2), 2-Ethoxyethanol (CAS # 110-80-5), 2-Methylbutane (CAS # 78-78-4), 2-Methylpentane (CAS # 107-83-5), 2,2-Dimethylbutane (CAS # 75-83-2), 2,2-Dimethylpropane (CAS # 463-82-1), 2,3-Dimethylbutane (CAS # 79-29-8), 3-Methylpentane (CAS # 96-14-0), Acetone (CAS # 67-64-1), Acetonitrile (CAS # 75-05-8), Бензен (CAS # 71-43-2), Бутан (CAS # 106-97-8), Cyclohexane (CAS # 110-82-7), Етил алкохол (апсолутна) (CAS # 64-17-5), Етил ацетат (CAS # 141-78-6), Diethyl етер (CAS # 60-29-7), Ethylbenzene (CAS # 100-41-4), Етилен гликол (CAS # 107-21-1), Етилен оксид (CAS # 75-21-8), n-Heptane (CAS # 142-82-5), Isobutane (CAS # 75-28-5), Isopropyl ацетат (CAS # 108-21-4), Isopropyl алкохол (CAS # 67-63-0), Isopropylbenzene (CAS # 98-82-8), м-Xylene (CAS # 108-38-3), Метанол (CAS # 67-56-1), Dichloromethane (како ИД) (CAS # 75-09-2), n-Hexane (CAS # 110-54-3), n-Pentane (CAS # 109-66-0), Пропан (CAS # 74-98-6), o-Xylene (CAS # 95-47-6), p-Xylene (CAS # 106-42-3), Tetrahydrofuran (CAS # 109-99-9), Toluene (CAS # 108-88-3).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

шарени еластична wristband за вашиот fitbit блаже smartwatch да одговара на вашиот облека, jewerly & облекуваат.дише и пе

DEN 446.16

95% Памук, 5% Други Влакна.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Материјал : Направен од висококв

DEN 119.76

Контакт Тип : SPST; Терминали : 2 Игли (2 Position ON / Off); Боја : црна;.Материјали : Најлон, среброобложено месинг те

DEN 85.68

Сигурен, долготраен моќ.Duracell посебна апликација дизајн.Употреба во важни уреди како клучен фоб, автомоб

DEN 551.76

750 Супер Вредност утврдена : кутија од околу 750 глина бисери на 15 стилови : 3 акрилик смешко, 2 црно и бело п

DEN 2376.00

Инкорпорирање на напредна електроника, овие напредни мерачи имаат корист од големи дигитални readout и авт

DEN 405.36

【Pin 9 до 16 Pin Адаптер OBD2 Кабел 】 Овој 9 Pin за да го OBD II 16 Pin конектор кабел може да се користи за конвертирањ

DEN 432.48

Предвидено со изолирани бариера и нозете.За употреба во Мареј оптоварување центри или ОЕМ апликации...

DEN 1900.80

Направени Од 4 Ply Мат Одбор.Отворање Големина Најширока да Tallest Поени 7x6.2 Плоштад Надвор, со Отворање на Н

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 263.76

Тавата Капак Организатор е добро направен и цврсти, и има силна носивоста Чување на решетката за тенџер

DEN 215.76

Моден стил : препознатливиот идентитет, додадете мода атмосфера.Компатибилен за WAHL 8148 8591 коса clipper.Зашти

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 1199.76

【Добра вредност за парите】во Споредба со highend брендови кои чинат $60 или повеќе, овој 12 L ранец карактери

DEN 167.76

Siser Easy Weed Трансфер На Винил.Се користат за следниве материјали : 100% памук, 100% полиестер и сите поли / памук

DEN 160.56

Термички уреди со покажувач коло прекинато работи до tripped и останува во позиција off додека го ресетирате

DEN 287.04

4 мм тенок kerf дизајн.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување

DEN 1072.80

Пакет Се Вклучени? 1 x Outwear ве Молиме Кликнете На Нашите Andongnywell Продавница за да добиете Повеќе Outwear.Тоа е

DEN 479.76

Копче затворање.МАТЕРИЈАЛ : WULFUL мажите кошула усвојат 100% памучен материјал;цврст;дише;се чувствува мек

DEN 1903.20

Направени Од 4 Ply Мат Одбор.Отворање Големина Најширока да Tallest Поени 7x2.3 Плоштад Надвор, со Отворање на Н

DEN 103.68

ние се обрне внимание на совршено се комбинираат модни елементи и притиснете на ноктите, и продолжи да с

DEN 263.76

Класична Црна и Бела Боја Асортиман : две солидна боја шамија scrunchies со свилен чувство, две scrunchies шамија с

DEN 263.76

[Разни Дизајн] Сосема 10 ролни washi лента и сите тие се во различен стил.На симпатична модел и живописни бои

DEN 191.76

12" (30 cm) владетел 5.25"(13cm) 30degree / 60degree триаголник владетел 4.25"(19 cm) 45degree / 90degree триаголник владетел...

DEN 3280.80

Рутирањето е дури и рамно, деликатна и прецизен, фирма и антикапка, издржливи.Дома, складирање и слободн

DEN 215.76

30 во (ширина x должина x височина).Dimensions MUOOUM Кожа фах организатор мерки : 20.Useful MUOOUM Кожа фах организатор е д